Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszek neki vagy nem?

Figyelt kérdés

Szóval, egy suliba járunk, mindketten 15 évesek vagyunk (én vagyok a lány)


ami amellett szól, hogy tetszek neki:

-gyakran néz

-amikor ránézek, mindig elkapja a tekintetét és látszólag zavarba jön

-gyakran ott van, ahol én

-egy buliban együtt táncoltunk (mondjuk voltunk vagy 6-an,de akkor is :D)

-néha beszélgetést kezdeményez

-a barátai szerint félénk ilyen téren

-táncközben mosoly

ami amellett szól, hogy nem tetszek neki:

-van, olyan nap, amikor észre se vesz

-elég nagyszájúnak tűnik, de spontán soha nem jönne oda hozzám


Néha túl sok a véletlen egybeesés, de lehet, hogy csak én gondolok többet. Nagyon tetszik és arra lennék kíváncsi, hogy szerintetek érdemes lenne-e vele foglalkozni, vagy ha már nem mer oda jönni hozzám, akkor felejtsem el?


2010. okt. 11. 19:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
hát haver próbálkozz nála
2010. okt. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

oh hadjuk már XD anno ti akartatok egyenjogúságot nem ? akkor ne csak szavazzatok meg dolgozzatok :P hanem pasizzatok is :P ne mindig mi menjünk már oda XD 21. század nem a 17. nem m1:P


amúgy sztem tetszel neki :P kérdezd meg ..:P ha hebeg habog akk igen XD v ha noan hamar rá vágja h á dehogy XD akk is xD

2010. okt. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

Hát szerintem nem kicsi az esélye, hogy tetszel neki, de nem biztos.

Szerintem beszélgess vele többet, ha élőben nem megy, akkor msn-en, vagy akárhol, és akkor kicsit közelebb kerültök egymáshoz, aztán ha tényleg nagyon tetszel neki, és lesz bátorsága, akkor úgyis elmondja, hogy szeretne tőled valamit. Ha meg nem, akkor sajnos keresned kell mást, vagy neked kezdeményezni(de ezt nem nagyon ajánlom, ha csak nem akarod, hogy teljesen rámenősnek nézzen). De mondom, szerintem van nála esélyed, de ez csak az én véleményem.:) De mindenesetre, szorítok, hogy összejöjjön:)

2010. okt. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Jujj de jófejek vannak itt :) kösziiii:D
2010. okt. 11. 19:15
 5/12 anonim ***** válasza:
ugye ?XD tudjuk :P
2010. okt. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

2010. okt. 11. 19:22
 7/12 anonim válasza:
szivesen máskor is:):)
2010. okt. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
de aztán szurkolni :D nem látszik a szivecském :S
2010. okt. 11. 19:39
 9/12 anonim ***** válasza:
ha nem jön össze mi még mindig itt vunk szivecske :P XD hajrá :)
2010. okt. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
jujjjdejó :) egyébként hány éves vagy? :$ és szerinted %-ban kb mennyi esélyem van?:D ( nem nálad:D)
2010. okt. 11. 19:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!