Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudja kimutatni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudja kimutatni a szeretetét egy olyan személy a párja felé, akit soha nem szerettek?

Figyelt kérdés

A szülei sem éreztették vele, hogy szeretik

Korábbi partnerei pedig megcsalták

Ez az első komolyabb kapcsolata


2023. máj. 31. 18:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Ugy, hogy tamogatod, hogy jarjon egyeni terapiara. A szexualis gondok csak egy tunet.
2023. máj. 31. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

#2 "Olyan nem létezik, hogy normális, egészséges, elfogadott módon tenné, ha nem járt szakemberhez és használt a tanácsadás."

De, létezik.

Barátnőm a felmenőitől világ életében csak szidalmazást kapott, arra "nevelték", hogy a pénz az egyetlen érték, az anyja meg is mondta neki, hogy jobb lett volna, ha nem születik meg, stb, folytassam még?... Az iskolában kezdettől fogva kiközösítették, hülyének állították be; párkapcsolata összesen kettő volt, az egyik megcsalta, a másik meg majdnem megerőszakolta.

A kapcsolatunk, és a szerelmi életünk pedig tökéletes. Ha nem mesélt volna a múltjáról, és nem ismerem meg a családját, fel sem merült volna bennem, hogy problémás a családi háttere.

Egyébként az sem egzakt, hogy mi az egészséges mértéke és módja a szeretet, szerelem kinyilvánításának.

2023. jún. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
82%

#12 vagyok.


"Ezért kérdeztem, mert ő nem igazán tudja és nem is akarja kimutatni az érzéseit

Beszélni sem szeret róla

Gyengeségnek tartja"

Nyilván nem azt mondom, hogy mindenki olyan, mint barátnőm. És sokszor tényleg látszik az emberen, hogy mit hozott otthonról, bár én erre azt mondom, hogy egy szinten túl nem lehet, és nem szabad mindent a gyerekkorral, családdal, és a múlttal magyarázni. Meghatározó dolog, de azért az ember tud ellene tenni, ha akar. Apám engem is arra "nevelt", hogy az érzelmek kimutatása gyenge, és férfiatlan dolog. De ezt már kisgyerekként sem tudtam elfogadni, felnőttként meg főleg nem.

2023. jún. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Sokáig féltem attól, hogy nem fogom tudni kimutatni a szeretetemet. Mivel kevés érintést, kimutatott szeretetet kaptam a családomtól, látszólag hideg rideg személy lettem, akinek még az is nehezére esik, hogy a legjobb barátait megölelje, mindig szégyelltem kimutatni az érzelmeimet bárki felé. Aztán amikor igazán szerelmes lettem, minden olyan természetessé vált és csak azt éreztem, hogy ki kell adnom magamból az összes szeretetet, szerelmet a szerelmem felé, egy percig sem szégyelltem az érzéseimet.
jan. 3. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Akkor ha nem mutatja ki, igazán nem is szeret?
jan. 3. 16:23
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!