Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet valamit tenni, ha az ex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valamit tenni, ha az ex feltette az erotikus képeket a netre?

Figyelt kérdés
Csak úgy eszembe jutott, engem is felraktak 5 évvel ezelőtt, de nem volt meztelen és erotikus képe a volt páromnak, így próbálta összevágni a neten található leányzók képeivel, kevés sikerrel. De mi van akkor, ha egy lány szerelmes a párjába, és ad neki ilyen képeket, de évek múltán szakítanak és a pasi bekattan, akkor tehet valamit a lány?
2010. okt. 11. 08:55
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nem voltam én a mintanő, de egy hazug, játékgépessel nem akartam együtt maradni. Nem az én képeimet féltem, mint mondtam 5 éve. Én csak arra lennék kíváncsi mit tehetne a lány, ha ilyen zűrbe keveredne. De látom nincs normális élet ezen az oldalon. De én vagyok a hülye, hogy megkérdeztem.
2010. okt. 11. 10:35
 12/14 anonim ***** válasza:

Én tökéletesen megértem a kérdezőt,nem tudom,hogy mért kell leszólni. Nem gondolom,hogy a szakítás milyenségének köze lenne ehhez. Akármilyen csúnyán is válnak el a felek és akármi volt is az ok,nem hiszem,hogy az interneten való lejáratás jó eszköz lenne a bosszúra. Egyáltalán minek a bosszú? Senki nem lát itt bele a másoknak az életébe,nem kell ítélkezni. Szakítottak,nyilván mindkét fél hibás,de nem feladatunk igazságot tenni.A lényeg az,hogy szerintem a legtöbb párkapcsolatban születnek intimebb képek, nem azért mert a nő fotózza magát és elküldi a párjának,hanem ez megtörténhet úgy is,hogy a férfi fotózza a nőt. Oké,mondhatjátok,hogy felelőtlenség meg stb,de ugyebár a kapcsolat a bizalomra épül,senki nem feltételezi szerintem arról,akit szeret,hogy vissza fog élni ezekkel. Hangsúlyozom,akármi történik a kapcsolat végén,ez az internetes lejáratás nagyon gyerekes és végtelenül szánalmas megoldás.

Kedves kérdező,ne haragudj,de a kérdésedre nem igazán tudok jó választ adni,mert sajnos ezt megelőzni maximum úgy lehet,hogy nem gyártunk "olyan" képeket,de mint ahogy az eseted is mutatja,ez kevés. Annyit tudok mondani,hogy normális férfit kell találni...de hát ezt sem tudhatjuk előre :S

Sajnálom,hogy ez megtörtént veled és még sok más nővel, lásd: www.excsajok.hu

2010. okt. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ami az internetre egyszer felkerül, azt már Isten sem szedi le...
2010. okt. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Igazából addig lehet tenni, amíg nagyon kevés, kis látogatottságú weblapon található meg, és nincs lementve felhasználókhoz, vagy ha mégis, akkor ők még nem töltötték fel máshova, és ellenőrizhető az IP címük. Ekkor egy összehangolt támadással az összes weboldalt, és gépet fel lehet törni, az adatokat törölni (és a helyüket felülírni). Ez viszont gyakorlatilag lehetetlen.


Amúgy aki ilyet tesz, az egy vesztes, gyenge jellemű kis takony.

18/F

2010. okt. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!