Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is van úgy mint a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van úgy mint a barátnőm? Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Párommal lassan egy éve vagyunk együtt, s nem rég kiderült, hogy még sosem volt nőgyógyásznál, pedig már lassan 30 éves lesz. Ez nem csak az egészségére nézve okozhat problémát, hanem nekem is gáz, mert nem hajlandó fogamzásgátló tablettát iratni. Mint mondta ő túl szégyenlős, valamint attól is tart, hogy esetleg megállíptanak neki valami rosszat, és ő inkább erről nem is akar tudni. Tiszta agyrém. Sokat vitatkozok vele ezmiatt, de hajthatatlan. Más lány is van így? Mit csináljak?
2010. okt. 10. 18:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Azért elég önző vagy, hogy nem az egészsége érdekel, hanem a kényelmed.
2010. okt. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

30éves és sose volt dokinál?????

atyaisten mi lehet benne, sűrgősen vidd dokihoz ha kell kényszerítsd rá

2010. okt. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%

KÉNYSZERÍTSE!!?? nincs rá joga. egy dologhoz van joga, elhagyni, ha a csaj nem áll kötélnek.

szerintem sem gáz, ha gumit húzol a farkadra. a csaj szervezetét persze telenyomnád minden szarral, hormonnal azért, hogy a te farkadnak jobb legyen, mi?! undorító. ahelyett, hogy inkább tényleg az ő egészsége miatt aggódnál elsődlegesen. talán ha közölnéd, hoyg elkíséred... és nem kell egyedül bemennie az orvoshoz, ott leszel és fogod a kezét... talán akkor FÉRFIKÉNT viselkednél, kis büdös macsó.

2010. okt. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mit gondolsz, én nem mondtam még neki, hogy szívesen elkísérem, és támogatom mindenben? Szerinted nem mondtam még neki, hogy oké, nem kell gyógyszert íratni, csak vizsgáltassa meg magát? Idióta szánalmas p...csa!
2010. okt. 10. 20:10
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha nem akarja, akkor nem vizsgáltatja meg magát! A magánügye! Te sem hiszem, hogy évente járkálsz csak úgy különféle szűrésekre...
2010. okt. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jah, és igen, más is van így, bár én 24 éves vagyok, de még nem voltam nőgyógyásznál. Nincsenek panaszaim, nem akarok gyógyszert szedni, úgyhogy nem érzem szükségét. Ez a szükséges kivizsgálás meg olyan, hogy másféle szűrésekre sem járok, nemcsak nőgyógyászhoz.
2010. okt. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szoktál évente prosztata vizsgálatra járni? Mert a fiatal férfinak is lehet problémája...

Engem ilyen szinten nem érint én évente járok szűrésre, mert a méhnyakrák alattomos, a méhszájseb még nem okoz problémát, viszont ha nem műtik meg elrákosodhat. Erre azért hívd fel a párod figyelmét, mert tünet nélkül is lehet beteg.

2010. okt. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!