Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az ha volt barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az ha volt barátom (oszt. Társak vagyunk) beszól közben mosolyog vagy vigyorog?

Figyelt kérdés

Elég gyakran cseszeget, olyanokat mond hogy milyen csúnya és milyen szörnyen nézek ki.(akkor minek járt velem?nem is változtam azóta semmit)De a pláne hogy mindig vigyorog vagy mosolyog hozzá.Talán így próbálja megalázóbbá tenni a helyzetet?Már nagyon idegesít de ezt nem szoktam kimutatni. De mégis szeretném letörölni a vigyort a képéről,de hogyan?:D

16/L


2010. okt. 9. 22:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert 1 sutyerák -:DDD
2010. okt. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

első...:D:D

fáj neki hogy dobtad és így akar visszavágni. szánalmasan gyerekes.:S

2010. okt. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Te meg vigyorogj vissza,hogy azért régebben jó volt a bányarém mi? :))) Igazad van,minek járt egy lánnyal,aki szerinte ronda, jegyezd meg,hogy ha te így nézel ki,akkor az neki meg az ízlésével vannak hatalmas gondok, vagy csak simán köpd be a "savanyú a szőlő" dumát :)
2010. okt. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

ezt a fiús poénkodást, szarkazmusnak hívják (milyen csúnya vagy = kib@szottul jól nézel ki), a mosoly meg alátámasztja a szarkazmust (tehát hogy nem komolyan mondja)


ez a jelenség igen gyakori a tizenéves fiúknál...

2010. okt. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1.Szerintem csak bántja hogy vége lett kettőtök kapcsolatának,és próbálja azt mutatni hogy milyen f@sza gyerek,hogy már nem is érti mi tetszett neki benned...közben meg csak bántja hogy már nem vagytok együtt és még mindíg tetszel neki,csak nagyon "büszke"hogy bevallja,ezért úgy viselkedik mint 1ovis!


2.Vagy csak egy egyszerűen 1bunkó,f@sz!De aki nekem már nem tetszik azt nem cikizem,főleg nem mosolyogva,vigyorogva!Vedd lazán a beszólásait,mosolyogj vigyorogj te is!Szerintem még mindíg tetszel neki.

2010. okt. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

22.56-az első,neharagudj véletlenül nyomtam egy félig hasznos választ,hasznos akart lenni. Ha írsz esetleg még bármit ide,természetesen nyomok egy hasznosat.

A többieknek is köszi az eddigi válaszokat.

2010. okt. 9. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!