Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért olyan megalázó egy menő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan megalázó egy menő srácnak ha visszautasítják? Ok ez arra, hogy olyasmit kitaláljon, hogy én másztam rá?

Figyelt kérdés
2008. dec. 29. 14:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Azért, mert ő egy menő srác, alapból nekem is gáz, ha visszautasítanak, ezért kényszerítem ki, hogy a lány kezdeményezzen és szokott is:)
2008. dec. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet az oka pl. a haverjainak ezt mondta hogy ne égjen le. férfibüszekség... (20\F)
2008. dec. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
jajah....a pasik büszkék.....legalábbis annak mutatjuk magunkat....de belül eléggé törékenyek vagyunk:D olyanok vagyunk mint 1 golyó álló mellénybe bújtatott rendőr..ameddig rajtunk van nem félüknk...de ha nincs...akkor gáz van:D
2008. dec. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Visszautasításra mindenkinek joga van. A legmenőbb ember sem lehet mindenki esete.
2009. aug. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!