Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is van így ezzel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van így ezzel?

Figyelt kérdés

Szóval, mindenki azt mondja hogy szép vagyok, meg jó csaj ilyenek..de valamiért nem mernek leszólítani a fiúk.. ez miért lehet?egyszerűen nem értem:)

Barátnőm is mondta h egyik osztály társammal beszélgetett és azt mondta bejövök neki meg minden lehet nem járna velem,de leszólítani valamiért nem ..:S

Meg van 1 fiú haverom, neki is a haverjának nagyon bejövök, de nem szólítanak le..

Ez miért lehet??Ilyenkor nekem kellene kezdeményezni?

Órákon is szemezek egy fiúval,mosolyog is..de vele sem volt semmi..

Nem volt túl sok pasim eddig..de szinte csak én kezdeményeztem..:/


2010. okt. 8. 22:49
 1/5 anonim válasza:
Félnek tőled, mert olyan szép vagy...^^
2010. okt. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A szép lányok általában nagyon válogatósak és nagyképűek szoktak lenni (tisztelet a kivételnek), ezért a fiúk inkább az átlagosabbakkal próbálkoznak.
2010. okt. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1.: :DDD

2.: nem vagyok nagyképű,pont ezaz:D tényleg kedves vagyok..komolyan szinte mindenkivel,úgy értem..hogy ugye akit ismerek meg ilyenek, de senkivel nem szoktam bunkoskódni..meg semmi ilyesmi

ja és köszi a válaszokat^^

2010. okt. 8. 23:04
 4/5 anonim ***** válasza:

A legtöbb fiú fél megszólítani lányokat,méghozzá azért mert nem tudják mit mondjanak.Félnek a kudarctól,mert sajnos ha visszautasítod őket a legtöbbjük kudarcként fogja fel.De nem neked kell kezdeményezni,max ha tényleg nagyon bejön vmelyik!Inkább segíts nekik,legyél többet egyedül ne mindíg a barátnőid közelében,kérj segítséget vmi feladattal kapcsolatban amit órán vettetek,olyan könnyű indokot találni 1jó beszélgetéshez!Kérdezd meg tőlük/tőle jól állna-e neked ha befestenéd a hajad szőkére/feketére stb.Elmondhatod hogy 1férfi véleményére voltál kíváncsi!És bumm már ki is alakul 1 beszélgetés,ha nem elég f@szok kapnak az alkalman és folytatni próbálják majd a csevejt!De vigyázz sok pozitív visszajelzés után mehetsz a fodrászhoz!!:-)

22F

2010. okt. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ:DD

Komolyan mondom, de most tényleg ! Pont a fekete hajon gondolkodom vagy 1 hete :DD Szóval ezt lehet kipróbálom:D

2010. okt. 8. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!