Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a dolog normális?

Figyelt kérdés

Ha zuhanyzom és a neviszervem(csiklóm)hoz érek,és ugye a zuhanyfejből meg jön a víz és olyan jó érzés amikor hozzáér a neviszervemhez(csiklómhoz),orgazmus közeli állapotba kerülök,egyszer csiklóorgazmusom is volt.

Elég fura kérdés tudom,de ma reggel is ez volt a helyzet és gondoltam rákérdezek normális dolog-e,és mielőtt írnátok ez NEM kamu kérdés és tényleg normális válaszokat várok tőletek kérlek és köszönöm.


2010. okt. 8. 17:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha lány vagy akkor normális dolog.
2010. okt. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ebbe semmi nem normàlis nincs :D..

én direkt csinàltam sokàig.. jó móka :D

2010. okt. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az nem nevi, hanem nemiszerv ... omg
2010. okt. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ember vagyok mint te is kedves utolsó,én is hibázhatok,sajnálom elírtam,tudom,hogy nemiszerv.

De a helyesírási hibák javítása most nem volt kérdés,úgyhogy a válaszod számomra hasztalan.

Igen lány vagyok,hogy válaszoljak a másik válaszolónak.

2010. okt. 8. 17:23
 5/7 Kamuuu ***** válasza:

Teljes mértékben hamis.



NORMÁLIS

2010. okt. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%

de kétszer is nevit irtál, ezt már nehezen mosod le magadról, még ha jön is a viz a zuhanybol :D

normális igen, csináld sokszor hogy ne legyél hisztis piicsa, köszönettel azon fiuk nevében akik utálják a kielégitetlenségük miatt hisztis piicsákat

2010. okt. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Elírtam és kész,továbbá nem érdekel,aki nem tudja elolvasni azt,hogy normális választ írjon az nem érdekel.

A lényeg az,hogy azt írtátok,hogy normális akkor megnyugodtam.

2010. okt. 8. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!