Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek neki vagy csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek neki vagy csináljak?

Figyelt kérdés

Tudom 1000+1ilyen kérdés van de ez kicsit más.

1hónap múlva lesz a párom 20. szülinapja és sajnos ötletem sincs hogy mit vegyek neki.

Fiúról van szó. Kulcstartó, ruha, sapka, ital,parfüm, vers már kilőve. Imád a történelemről a filmekről, hires emberekről olvasni. Gondoltam veszek neki egy könyvet de ez a baj hogy nem sok olyan könyv van ami megfogja.

Semmi ötletem :S

Szerintetek mit vegyek neki? Ha kevés az infó akkor még irok.

előre is köszi.


2010. okt. 8. 12:26
 1/8 anonim ***** válasza:

a 20.szülinap nem olyan mint a többi


szervezz neki bulit,szedd össze a barátait,és hajrá...


süss neki tortát,engedj meg neki olyat szexben,amit máskor soha nem engednél...

hidd el,jobban fog örülni,mint egy könyvnek,vagy fényképalbumnak...

2010. okt. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én vettem neki egy fém öngyújtót, amibe belegravíroztattam a nevét. De ugyanígy lehet szíjcsattba is, az is jó ötlet szerintem.

Autós cuccot is vettem már neki, az is jó választás (persze ha van neki kocsija).

Végül még a karórát tudom ajánlani, egy komolyabb típus nagyon jól tud állani egy pasin :)

2010. okt. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
buli az lesz de nem én szervezem. totája is lesz. azt se én csinálom :D nem cigizik szal öngyújtó kilőve. és nincs kocsija...
2010. okt. 8. 13:06
 4/8 A kérdező kommentje:
*tortája
2010. okt. 8. 13:06
 5/8 anonim ***** válasza:
Vegyél egy szép képkeretet nyomtass ki egy olyan fényképet amin Ti vagytok összebújva.
2010. okt. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Vuuuk ***** válasza:

töriből mit szeret?

világháborúval hogy áll?

vagy mi a kedvenc témája?

2010. okt. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nagyon szereti olvasni a világháborúval kapcsolatos dolgokat, meg ha jól tudom akkor középkor.
2010. okt. 10. 15:42
 8/8 anonim válasza:

szia

-vegyél egy párnát és nyomtattass rá 1 képet amin 1ütt vagyok.. egy kedvenc képet :D

-keress egy jó történelmi könyvet ..van 1 halom.. neten keress rá :)

-Valami kis apróságot készíts neki saját kezüleg :)

pl: vegyél egy bögrét/poharat 1-2-3 különböző színű üveg festéket (ami ráégethető) és írj vagy rajzolj rá valamit :) /én is csináltam már ilyet és tényleg nagyon örült neki,és nagyon vigyáz rá :D /


Sok sikert a további ötletekhez ^^

20/L

2010. okt. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!