Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogyha 17 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogyha 17 évesen veszel terhességi tesztet mindenki csúnyán néz rád, de ha 23 évesen, már mosolyognak és sok sikert kívánnak akármilyen eredményt is vársz?

Figyelt kérdés

Azt megértem hogy mert azt gondolják: 17 évesen már felelőtlen nemi életet él, meg biztos nem védekezik ezért kell neki...

De kérdem én. Miből gondolja hogy nem védekezik?

Mert szerintem a tesztet nem csak azoknak találták ki, akik nem védekeznek és ezért minden héten tesztet kell csinálniuk, nehogy gyerek legyen, vagy mert paráznak, vagy épp azoknak akik babát szeretnének, hanem azoknak is akik rendesen védekeznek, tablettával vagy óvszerrel, de valami miatt (pl késik a menzesz tabletta mellett) kétségeik támadnak. Megértem hogy sokan úgy gondolják, hogy 17 évesnek nem való még nagyon a szex, de ha már elég felnőttnek érzi magát valaki ehhez, akkor ahhoz is érezheti eléggé felnőttnek magát, hogy felelősségteljesen védekezzen. És nem értem ezért miért kéne lenézni. emberek vagyunk a legjobb indulattal is hibázhatunk. Engem az zavar nagyon, hogy kialakítanak egy bizonyos képet a tinédzserekről, és mindenkire rá vetítik azt, és emiatt olyanok is kapnak negatív visszajelzést akik nem érdemlik meg. vagy tévednék?


2010. okt. 8. 12:09
 1/4 anonim ***** válasza:

én már vettem terhességi tesztet,védekezek gyógyszerrel de mégis szükségét éreztem,hogy csináljak egy tesztet.negatív lett szerencsére.

nem néztek rám csúnyán a gyógyszertárban,de tényleg rossz,hogy általában mindenkit egy kalap alá vesznek.

17L

2010. okt. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
Mindenkire csúnyán néznek. Aki huszonévesen gyereket mer vállalni, azt a 30+ kismamák rühellik általában, pusztán irigységből. Ugyanez megvan az öreg nő vs. fiatal nő dologban is, testvérem 18 éves, imádnak neki beszólni az idősebb 30-35 éves nők,csak gratulálni tudok hozzá. Sajnos ilyen világot élünk, engedd el a füled mellett a megjegyzéseket, rágják magukat a saját keserűségükön és irigységükön, ha mosolyogsz rá, annál szarabbul érzi magát.
2010. okt. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Fülünyúl ***** válasza:
Ekkora fight-ot nem tapasztaltam mint az előttem írók mondják, nekem az a véleményem, hogy egy 17 éves még iskoláskorú, elvileg tanul, aztán munkahelyet keres, aztán férjhez megy, ezen folyamatok során benő a feje lágya és 23 évesen már sorra kerül a baba is. Persze ha valaki cserélgeti a sorrendeket, és a folyamatot gyorsabban, vagy épp lassabban csinálja, lelke rajta.
2010. okt. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát örülj, hogy nem tapasztaltál :D Én már számtalanszor láttam és képtelen vagyok felfogni a rosszindulatot, ami lebeg a levegőben. Tesóm és a barátnője mentek az utcán, akkor még csak 16-17 évesek voltak és ott volt két öregebb nő, az egyik belerúgott egy kutyába, hogy az azonnal takarodjon onnan, ekkor persze testvéremék odaszóltak neki, hogy szégyellje magát, mit képzel erre a nő kiakadt, hogy hát ő milyen gyönyörű harminc akárhány évesen. Szerintem nem 100-as, baromira nem beszélt neki senki külsőről, hanem az ocsmány viselkedéséről és akkor ezzel példálózik. Na hát ilyen az emberi undorító viselkedés és irigykedés ötvözete.
2010. okt. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!