Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok irigykedni?

Figyelt kérdés
Pl. ha a baráti társaságban vagytok a párotokkal, nem zavar, hogy vannak nálatok szebb nők? Irigyek, féltékenyek vagytok, esetleg kisebbségi érzetetek van?
2010. okt. 6. 23:26
 1/7 A kérdező kommentje:
bocs, 'kisebbségi érzésetek'
2010. okt. 6. 23:27
 2/7 anonim ***** válasza:
62%
Nem jellemző rám. Még talán 20-30 éves korom között voltak ilyen képzelgéseim, de túlléptem rajta. A nő részéről az ilyen megnyílvánulás csak konfliktusokat okoz férfi és női kapcsolatban. Ha ott van egy szebb nő, hát legyen, nem foglalkozom vele. Általában azt tapasztaltam, hogy azok a nők, akik villognak éjjel,másnap valkid nélkül teljesen átlagos, vagy azon aluliak.
2010. okt. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
39%
Nem jellemző.. Mindig be tudom magyarázni hogy ennél meg ennél jobban nézek ki, ( ha szemmel láthatóan nem, akkor azt hogy okosabb vagyok :D ) a párom engem szeret, és ki is mutatja. Maximum arra vagyok irigy akinek rengeteg pénze van így tud magának sok csinos dolgot venni.. De ha van párod és szeret hamar elfelejted a többi lányt és magadat érzed az egyetlennek :D
2010. okt. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos igen, hiába tudom, hogy nem számít, hogy a szépség múlandó, stb. mégis zavarban vagyok, ha egy nálam sokkal csinosabb nő is van ugyanott. Másik dolog, amire irigykedek, ha feltűnően drága, ezáltal jól szabott, elegáns ruhát visel valaki, olyankor annyira olcsónak és közönségesnek látom a sajátomat. Tudom, nagyon kicsinyes vagyok, de rendszerint felötlik bennem, mennyivel jobban néznék ki egy olyan ruhában, de hát ezeket a felső árkategóriás luxuscikkeket maximum a kirakatban nézegethetem... És még valami: ha egy nő a "társaság közepe", azaz vidám, könnyed, szexis, mindenki körbeudvarolja, na olyankor legszivesebben elcserélném minden tulajdonságomat az övéivel. :(
2010. okt. 7. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én nem mivel a szépség relatív. Lehet, hogy az a nő csak szerintem szebb.

Másrészt, én kihozom magamból a legtöbbet. Egyszerűen nem lehetek szebb annál, mint ami most vagyok. Az arcomból, a testemből is kihoztam a maximumot. És ha irigykednék pl. a magas lányokra, akkor mi lenne? Jobb lenne nekem? Attól még ugyanúgy alacsony maradnék.

És még egyszer: a szépség relatív.

2010. okt. 7. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
49%

emberek vagyunk, ezzel sajnos együtt járnak a rossz tulajdonságok is, mint például az irigység. mindenki szokott irigykedni. aki azt mondja, hogy nem, az hazudik, hiszen ezt az alapvető tulajdonságot lehetetlen elnyomni.

csakhogy ennek is megvannak a maga formái. az intelligensek magukban irigykednek, nem fröcsögnek másoknak, megtanulják kezelni.

szóval, igen szoktam irigykedni, ember vagyok.

de csak magamban sárgulok, mások előtt soha.

2010. okt. 7. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én nem irigykedek, nem sírok, hogy de jó neki, mert fehérebbek a fogai, jobb a frizurája, nagyobb a melle, vagy szebb a ruhája.


Akkor a fogamat megcsináltatom, elmegyek egy fodrászhoz, fölveszek egy push-up melltartót, meg vásárolok én is csini ruhákat, aztán kész. Ennyi az egész, és máris sok önbizalmam lesz.


A párom pedig nem szokott más nőkkel szemezgetni, úgyhogy féltékenykedésre sincs okom soha, tehát így akkor minek irigykedjek másokra, olyanok miatt, mert többet törődnek magukkal.


Ha meg alapból szebb, akkor meg úgysem tudok mit tenni, elfogadom hogy nem én vagyok a legszebb a világon. Mert ez így is van.


Mindenkinél léteznek szebbek, de egy kis trükkel a csúnya boszorkányból is lehet jó nőt faragni :)

2010. okt. 7. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!