Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 14 éves vagyok szeretek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves vagyok szeretek egy lányt de annak már van pasija. Mit tegyek? érdemes érte küzdenem vagy majd még lesz csajom?

Figyelt kérdés
2008. dec. 28. 08:59
 1/5 anonim ***** válasza:

hát csajod szerintem minden féle képpen lessz.:)

Ha a lányt akit szeretsz annak van Barátja akkor szerintem már nincs sok esélye, de, ha jól ismered a lányt és látod azt, hogy a késöbbiekben már nem olyan jó a kapcsolatuk akkor szerintem megpróbálhatod:)

2008. dec. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én is 14 vok.....sztem felesleges csajért küzdeni ha én legalábbis nme igen küzdök csjaért ha pasija van ha meg lenyúlja vki ígyjártam beletőrődök majd lesz másik
2008. dec. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szia.Én teljes mértékben egyet értek az előttem íróval....Én 15/F vagyok és saját tapasztalatból....nem érdemes egy csaj után "koslatni"....ha akar tőled valamit majd szól úgy is .....És ha sokat küzdesz ,és a végén nem jön össze akkor csak rosszabbul fogod érezni magad.......De azért sok szerencsét=)
2009. jan. 2. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Igaza van a mögöttem/előttem írónak de szerintem ne menj utána a nő ilyenkor olyan mint a busz megy azt jön egy másik! semmi baj nem fogod megbánni ígérem! hagyd a francba!:) deh továbbá sok sikert!
2009. jan. 2. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Várj és úgyis szakítanak! Én pont ezt kérdeztem magamtól és vártam most pedig boldogok vaunk!
2009. ápr. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!