Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek, hogy nézek ki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, hogy nézek ki?

Figyelt kérdés
[link] van aki azt mondja szép vagyok de még nem volt komolyabb kapcsolatom:(
2010. okt. 5. 20:22
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
Akkor csináld meg hullámosra, így kócosnak tűnik.
2010. okt. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 A kérdező kommentje:
volt mar azis de borzalmas voltam...am meg tudjatok ilyenkor meg az anyja diktal az embernek es o nm engedi a szemoldokvekonyitast...am ezek a kepek meg tavasziak...en mar probalom szedni ugy ahogy sikerul:)
2010. okt. 7. 19:06
 33/52 A kérdező kommentje:
ugy tunik de nm az...minden reggel addig fesulom meg minden koc ki nm jon belole...am en nm szepsegapolasi tanacsokat kertem hanem azt kerdeztem h nezek ki.
2010. okt. 7. 19:07
 34/52 anonim ***** válasza:
0%
sztem nemszép ha nagyon hosszú a haj... gondolom azé növesztetted meg, mert nem volt jobb dolgod és a hajadra vagy a leg büszkébb (nagyon kócos)... csináltass vm divatos frizurát... am ha szódabikarbónát keversz a fogrémbe, ki is fehéríthetnéd a fogad...
2010. okt. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:

Nos...valóban szép vagy...bár lenne mit "javítani" rajtad:D

Remélem, nem bánt meg az építő jellegű kritikám;)

Az igaz, hogy mind a két dolog genetika..., de pl a szőrrel lehet mit kezdeni...én se szeretem, de én is epilálom a karomat...nem túl kellemes érzés, de meg lehet szokni:D

Hát igen...a foggal már kevésbé lehet mit kezdeni, de szerintem azért nem olyan vészes...

A hajad meg...hát...tényleg szép amúgy...gyönyörű hullámos (gondolom, természetesen ilyen:) )

De felül szana-szét áll...kicsit fújhatnál rá egy kis lakkot, vagy valami...de egyébként szerintem se egyenesítsd ki, meg ne vágd le;)

Talán félsz közeledni az emberekhez, vagy megijedsz, ha közelednek feléd...és ezt észre lehet ám venni..., lehet ez a baj...nem hinném, hogy a külső;)


Remélem, most megnyugodtál:D :)


19L

2010. okt. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 A kérdező kommentje:
MONDOM NM KELLENEK SZEPSEGAPOLASI TIPPEK.Amint mar megmondtam ez genetikai.Nem unalmamban novesztettem meg a hajam hanem mert kicsi korom ota hosszu hajra vagytam...eltertunk az eredeti kerdestol.Am meg lehet neked az emmos kivasalt haj tetszik amelyil feketere van festve...nekem ez a stilusom...
2010. okt. 7. 19:11
 37/52 A kérdező kommentje:
Igen koszonom...a karomon nm nagyon merem mert faj:P a labamon szortelenitem...sajnos a dus hajam miatt sok a szor.a hajam mar kivasaltam egyszer...hath azt ne mondjam 2 ora volt az egesz es aztan masfel napot tartott...igy is nehez kifesulni hath meg lakkal...amugy en eredetileg meg gondorebb vagyok csak direkt ugy probalom szaritani a hajam h egyenesebb legyen valamivel...persze ezek regebbi kepek...itt meg 13 voltam:D
2010. okt. 7. 19:14
 38/52 A kérdező kommentje:

[link]

[link]

-itt kicsit fáradt voltam:D-

2010. okt. 7. 19:20
 39/52 anonim ***** válasza:

nekem tetszel,aranyos vagy,ritka az a lany aki keprol megtetszik nekem,de te kozejuk tartozol


a 22 eves F

2010. okt. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:

Szerintem fehér bőröd van, barna hajad, és kék szemed.



[amgy 14 évesen még nemhogy aggódni nem kéne komolykapcsolatügyben, hanem egyáltalán nem keresni, mert még rohadtul korai.]

2010. okt. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!