Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem izgat az orál, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem izgat az orál, hogy mondjam el neki?

Figyelt kérdés
2010. okt. 5. 16:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem izgat az orál. Ha szopni/nyalni akarsz keress mást.
2010. okt. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem legyél őszinte és mond ezt:


Sajnos prűd vagyok, eszembe sincs orálisan örömet szerezni Neked! Ha meggebedsz se foglak kinyalni/leszopni. Önző vagyok, nem érdekel, hogy amúgy szeretnéd, ill. hogy jól esne Neked.

2010. okt. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Itt most arról van szó, nhogy nem élvezem.

Természetesen én kielégítem, ha ő akarja.

2010. okt. 5. 16:40
 4/9 anonim ***** válasza:
hát akkor csak annyit mondj, hogy nem szereted, úgyhogy többet ne legyen.. szerintem megfogja érteni..
2010. okt. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 rozika10 ***** válasza:
Hogy nem lehet azt élvezni?nem értem!fiu vagy vagy lány???
2010. okt. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Egyszerűen: "Nem izgat az orál"

Ha szégyenlős vagy, akkor harapj rá a legközelebb. Tuti, hogy nem kell többet csinálnod.

2010. okt. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én is utálom ha csinálják
2010. okt. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Az nem zavar, ha ő kéri, csak amikor ő csinálja nekem akkor nem élvezem.

Köszönöm az eddigi válaszokat.

2010. okt. 5. 16:45
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy egyedül a problémáddal. Nekem eddig két olyan barátnőm volt, aki azt mondta, hogy ne csináljam, mielőtt első alkalommal nyaltam volna ki őket. Azt mondták nem szeretik, nem élvezik. Nem szoktam komolyan venni őket. Csak annyit mondok, hogy rendben, 2 perc múlva abbahagyom, ha akkor is azt akarod...


Érdekes, hogy annak ellenére, hogy elvileg nem szerették követelték, hogy folytassam. Feltehetőleg a párod nem tudja használni a nyelvét. Nyalni lehet szarul, közepesen, jól, nagyon jól, és még annál is jobban. Lehet, hogy a partnered simán béna.

2010. okt. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!