Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőként mit gondoltok arról,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként mit gondoltok arról, hogy szeretnék még hízni?

Figyelt kérdés

178 cm magas, 86 kiló vagyok, kisebb pocakkal. Kicsit szeretnék még hízni, 90-92 kilósan, testesebben jobban érezném magam.


Mennyire elfogadható vagy taszító ez?


33/F



2023. febr. 11. 22:26
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem nagyon kellemetlen, hogy 33 évesen ezt itt kérdezed meg. Azt csinálsz a testeddel, amit akarsz.
2023. febr. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
Nekem speciel gusztustalan, nem szeretem a pocakos férfiakat. Akkor inkább izom tömeget növelj ne hájat. Egészségesebb is, persze nem olyan könnyű.
2023. febr. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Finom ételeket rendelsz és zamatos söröket fogyasztasz?
2023. febr. 12. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem teljesen mindegy, hogy te mit csinálsz a testeddel, de én egy ilyen férfihoz nem tudnék vonzódni
2023. febr. 12. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem te egy vadidegen vagy, nem igazán van rám hatással hány kiló vagy.


Személy szerint én nem tartom vonzónak, ha valakinek kiáll a hasa és gömbölyű, mintha dinnyét rakott volna a pólója alá, DE a te tested, a te életed, nem nekem kell megfelelni hanem magadnak.


Én is a saját kényelmem és jó közérzetem alapján hozok döntéseket a saját külsőmre vonatkozóan. Az hogy a férfiaknak nem tetszek így, az meg nem érdekel.



Persze nyilván felmerül a kérdés, hogy fontos-e neked a nők véleménye? Akarsz-e kapcsolatot? Mi fontosabb, szexinek lenni, vagy jól érezni magad a saját bőrödben?

2023. febr. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
77%
Én is hízlalom magam de én szeretnék 100kg felé menni
2023. febr. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

90 kg az egyáltalán nem olyan bődületesen sok, szóval ha úgy jobban éreznéd magad hajrá.

Nekem amúgy ha nem tatásan pókhasú hanem egyenletesen párnás puha kicsit az még tetszeni is szokott egy férfin.

2023. febr. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!