Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy vékonyabb testalkatú pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy vékonyabb testalkatú pasi beleszerethet egy teltebb lányba, mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Sportos, vékony pasi kontra duci lány, de nem a mindenhol folyik kategória, izmos is, mert sok év sport van mögötte, ami egy alapvázat adott. Meg néha fut, sportol, de bizony 15 kg plusz ott van rajta.
2023. febr. 7. 18:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ez egyáltalán nem kizáró ok..
2023. febr. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%

Miért ne?

Amúgy meg azt a 15 kilót azért nem kell túldramatizálni. ;-)

2023. febr. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Hát én azt gondolom, manapság már csak a szikár izmos lányok rúgnak labdába, pláne hogy ő is ilyen alkat.
2023. febr. 7. 18:50
 4/17 Időutazó03 ***** válasza:
57%
Rajtam sincs egy deka felesleg sem, mégis 2028-ban olyan lánnyal jöttem össze, akinek a 30-at súrolta a BMI-je.
2023. febr. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

"én azt gondolom"

Jól mondod. Te azt gondolod. Más meg mást.

Nálad nem a túlsúly, hanem ez a savanyú személyiség az, ami taszító.

2023. febr. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
Ez csak fordított nemekkel lehetetlen.
2023. febr. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
94%

Azt gondolom, hogy sok boldogságot nekik!


Elég szomorú hogy egyre felszínesebb világban élünk, pedig az igazi érték nem a kilokban van. Amugy meg sokan szeretik a teltebb nőket, a saját alakjuktól függetlenül. Ha nem folyós, akkor sokkal nőiesebb is mint, egy olyan vékonyka, akinek se melle se feneke

2023. febr. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
9%
Hogyan lehet sport mellett dagadtnak lenni?
2023. febr. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

"Hát én azt gondolom, manapság már csak a szikár izmos lányok rúgnak labdába, pláne hogy ő is ilyen alkat."

Nem tudhatod, hogy ő mit gondol. Attól, mert sportol, még nem biztos, hogy a sportoló csajok jönnek be neki. Azt meg főleg nem tudhatod, hogy mi mennyire számít neki. Én is sportolok, de nagyságrendekkel többet számít, hogy hogyan érzek a lány iránt, jól érzem-e vele magam.

2023. febr. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
45%
Sok nőnek bejönnek a szikár pálcikaemberek. Dundiknak is, gondolom.
2023. febr. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!