Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek van szeretethiánya s miért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek van szeretethiánya s miért?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is köszi
2010. okt. 3. 21:48
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

nekem is:(

már nagyon hiányzik egy kapcsolat:S sose jön össze,pedig a külsőmre se panaszkodhatok...

16/L

2010. okt. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

nekem is:/lassan 18 éve

ugyan az mint az elöttem lévőknek:/most nagyon jól jönne egy barátnő ebben a nehéz időkben,rossz így egyedül átélni ezeket a dolgokat,amiken most megyek/ünk keresztül:/

F/17

2010. okt. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

Nekem egyre jobban fokozódik a szeretet-hiányom. 4 napja betöltöttem a 33-at, de még sosem volt barátnőm.

Szeretnék olyat találni, akinek tényleg nem csak "az" kell, hanem tiszta szívből szeret. Akinél biztos lehetek abban, hogy amikor ölel, engem ölel, amikor megcsókol, engem csókol meg, és nem valaki mást.

Ennyi idősen már rájön az ember arra is, hogy milyen kevés az igaz barát. De szerencsére ők valóban barátok, csak sajnos nagy a fizikai távolság köztünk, mindenkit másfelé sodort az élet. Sokszor tapasztaltam, és még tapasztalom is, hogy mennyi az olyan ember, aki csak kihasználja a másikat -nem kizárólag párkapcsolatra vonatkozóan-, de mint ember, érző lény, nem kellek neki, nem is számíthatok a segítségére.

Hogy milyen az igazi szeretet?

Ezt nálam mások jobban megfogalmazták, íme egy:


[link]


Egyre jobban úgy érzem,a "boldogság tényleg odaát van".


33/F

2010. okt. 4. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
a boldogság csak egy lelki állapot
2010. okt. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Azért mert úgy érzem senki nem ért meg és szeret, nem tudom megtalálni a jelenlegi kapcsolatomban se a boldogságot, mert egyszerűen nem tudom értékelni, és valamiért mégis úgy érzem riaszt a kapcsolatom, pedig majdnem minden tökéletes benne. Szomorú vagyok és zavart. 19/L
2010. okt. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Pár kommenttel elöbbire, a boldogság nem csak lelki állapot. A boldogság egy kézzel fogható, létező biokémia folyamat, hormonok és egyebek összehangzata. Ezért keresni mindenki, mert ez az amitől jól érzi magát a bőrében, és ez az amitől kiegyensúlyozottnak érzi magát. A lelki oldala pedig, a valakihez tartozás, és a megbecsültség-keresés érzéséből fakad.

egy 21/f aki sajnos? megtanulta ezt a kettőt

(test és lélek)

külön választani.

2010. okt. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Nekem sokszor van szeretethiányom. Kissé visszahúzódó is vagyok...Nem tudom olyan fura... Lehet hülyének néztek de még 12 éves vagyok, a szüleim sokszor veszekednek.. valamikor el is fajul ez a helyzet... :'( 12/L
2010. okt. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok szeretethiányos, de a szeretetet egészebbé tenné egy párkapcsolatra alkalmas férfi(rendőr):P !!! :)) 18L
2010. okt. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

nekem

17/F

2010. okt. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!