Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire szeretik a lányok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire szeretik a lányok az izmos pasikat?

Figyelt kérdés
Elsősorban lányok kommentjeit kérném. :P
2008. dec. 27. 10:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Én szeretem... de igazából nem ez a döntő kérdés hogy összejövök-e vele vagy sem. Volt már izmos, kockáshasú barátom, akit ugyanúgy szerettem, mint a kicsit punnyadtabb sörhasú barátomat később. :) Persze strandon egy izmosabb srácra mindig büszkébb egy csaj, de nem azért kell egy srác hogy villoghassak vele :)
2008. dec. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nagyon=D
2008. dec. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én személy szerint utálom,azt szeretem ha vki vékony
2008. dec. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én nagyon szeretem az izmos pasikat, egészenmás hozzáérni. a mostani barátom nem izmos, mégis imádom, és őhozzá egészenmás hozzáérni mint valakihez akit nem szeretek ennyire, akármennyire is izmos. persze ha még elkezdene gyúrni..... (:
2008. dec. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagyon szeretem az izmos pasikat! Csodálatos érzés, a bicepszüket simogatni, meg a kockás hasukat ha az :D meg így legalább látszik hogy adnak magukra.
2008. dec. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nagyon fontos dolog,hogy izmos légy,én például a bomba nőket szeretem csak akik szintén edzenek,miniszoknyát hordjanak,szolizzon,hosszú fenékig érő haj az alap nálam én csak ilyen lányokkal állok szóba.Éppen ezért a lányok is szeretik az igényes palikat
2009. febr. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
én imádom őket nagyon jól néznek ki meg olyan jó egy pasi izmos karjai közé bújni :)
2013. máj. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!