Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nem gondoljátok úgy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nem gondoljátok úgy, hogy ki kéne érdemelnetek, hogy egy fiú belétek tegye a péniszét? Nem pedig úgy csinálni, mintha ti tennétek szívességet a fiúknak?

Figyelt kérdés
2010. okt. 2. 19:38
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Vagy egy férfi aki sokszor csalódott a nőkben. Én is már többször kénytelen voltam csalódni a nőkben.
2010. okt. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

hm akkor a pasik is nagy r.bancok,mert sok már 1óra után ágybavinne egy csajt( persze van akit lehet is..megérdemlik 1mást) akkor 1óra alatt megeakart farkalni,se rózsa semmi, akk mivel érdemelné ki...istenem felfordul a világ..a köv kérdés az lesz h miért nem a lány visz rózsát a fiúnak??

Á XD

22L

2010. okt. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 rozika10 ***** válasza:
100%

Hát ez relativ nem igy van mert ha egy csaj nem akar téged és te nem akarod őt akkor hiába minden tisztelet kör!

Szerintem egy csaj a gyengédségével és a szeretetével és a vággyal ami belülről jön sokszorosan meghálálja azt a kis befektetést amivel el jutsz a bugyijáig!És ez nem szivesség egyik részről sem ez egy megegyezés!!!

Keress olyan nőket akik szivesen fexenek le veled nem pedig valamiért!!!sok sikert!

2010. okt. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Kis befektetés? HAHHHAAAHHHHAAAAHHAAAAAAAAA


Te akkor nagyon.....khhhmmmm.....érdekes vagy, hogy ilyen kis befektetés is elég, hogy lefeküdj valakivel.


Tudod a lányok 95 %-a elvárja, hogy a fiú ide-oda vigye, ezt az vegyen neki, ezt azt fizesse ki, ott lihegjen a nyakába, tegyen a kedvére minden szituációban, olvassa ki az agyából, hogy most a kemény, tökös csávóra van szüksége, vagy a megértő, kedves fiúra, és így tovább, mindezt a nap 24 órájában. Majd a végén még a lány dönti el, hogy lesz-e szex vagy nem.


EZEK UTÁN MÉG NEKTEK KÉNE HÁLÁSNAK LENNETEK, HOGY A FIÚ EGYÁLTALÁN HAJLANDÓ BELETENNI A KÉNYESKEDŐ TESTETEKBE A FARKÁT!

2010. okt. 5. 15:26
 15/21 anonim ***** válasza:
48%
Nagyon kemény ez így leírva, de szerintem jogos.
2010. okt. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
80%
Ez a kérdés baromi hím soviniszta.
2010. okt. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
53%
Jó, így valóban annak tűnhet. De azért néha belegondolok, hogy néhány lány milyen jogon képzeli istennek magát. Sokuknak csak külseje van, de semmi egyebe. Két értelmes szót nem tudnak kinyögni, amikor pedig megöregednek, elviselhetetlen nők lesznek belőlük, mert képtelenek beletörődni, hogy már nem értük küzdenek a pasik.
2010. okt. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 rozika10 ***** válasza:
86%

Nem minden nő használja ki a pasikat én pl egyáltalán nem szoktam!!!!érdekes vagyok!Te meg rossz helyen keresgélsz ha csak olyan nő feküdt le veled akinek minden vágyát teljesitetted egy kapcsolat nem erről szól!!!!!

Legalábbis normál esetben!!!Nem kell anőnek kinyalni a fenekét (csak bizonyos sexuális esetekben)ahhoz hogy lefeküdjon veled!Ha akar akkor ugyis meg teszi,ha meg nem akkor kár a sok pénzért amit beleölsz!!!De a legtöbb csajszi nem qrva!!!!

2010. okt. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Nem, egyáltalán nem gondolom. Úgy gondolom, hogy a szeretkezés nem csak arról szól hogy belém teszi a péniszét.
2010. okt. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Én is már sokszor tapasztaltam a nők rossz tulajdonságait, már nem tudom elhinni hogy, én valaha egy nőt mint barátnőt tudhatok magam mellett. Nekem a nők eddig haverok, csak barátok (miután szerelmet vallottam nekik) voltak, és lesznek is. Udvarolni sincs értelme mert addig jó egy pasi amíg udvarol, de amint tovább kéne lépni akkor jaj csak barátok. Ezek után csoda ha elegem van a nőkből? Már nem hiszek a szerelemben, hogy egy nő tudna szeretni. A nők önző, érzéketlen lények.
2010. okt. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!