Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Ez annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Ez annyira szánalmas.

Figyelt kérdés

Életemben eddig egyszer, barátnőim elcibáltak egy kocsmába, ahol diszkófények, meg zene meg ilyenek voltak, és valami nagy buli volt.Táncolnom kellett egy sráccal, és irtó béna voltam, azóta az önbizalmam egyenlő a nullával.Korábban sem volt sok, de ezt annyira kínosnak érzem.Szerencsére ROmániába volt, úgyhogy a fiút nem látom valószínűleg újra,de akkor is szörnyen kínos volt.

De nem akarok ennyire magamba menekülni, mit tehetnék?Így most csak állandóan-jobban mint eddig-itthon ülök, és a könyveket bújom, vagy futok.Szeretnék megváltozni, de hogyan?

L16


2010. okt. 2. 19:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem értem teljesen a kérdést: akkor most az a baj, hogy nem tudsz táncolni?

Akkor szerintem egyszerű: gyakorold a táncolást! Íratkozz be egy tánctanfolyamra. Vannak ilyen modernek is!

2010. okt. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, így utólag tényleg elég félreérthető, arra gondoltam, hogy mit tehetnék, hogy egy kicsivel több önbizalmam legyen?

TÁncolni nincs értelme megtanulnom, mert a bulihelyeket, elkerülöm úgyis 1 km-es körzetben:D

2010. okt. 2. 19:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor ismerd meg önmagad! Ez az első lépés!
2010. okt. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tragédia. Nevess egyet rajta, és kész.
2010. okt. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!