Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha egyre inkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha egyre inkább nnomul rám?

Figyelt kérdés

Van egy fiú az évfolyamomon, akivel van egy héten 2 közös faktos órám. Szoktunk beszélgetni meg minden, mondhatni jóban vagyunk, de csak mint haverok. Először kezdődött azzal, hogy mellém ült az órán, aztán elkérte a számomat, hogy "ha van valami" el tudjon valakit érni a csoportból, aztán most meg már hívogat mindenféle ürüggyel, pl hogy ezt vagy azt nem érti a leckében, elfelejtette felírni, stb...

Szerintetek is nyomul rám, vagy rosszul értelmezem? Nekem mint pasi abszolút nem jön be (annak ellenére hogy jófej), de szerencsémre elég bátortalan ahhoz, hogy ne tegyen többet. Ez meg viszont azért nem jó, mert így most hogy mondjam meg neki hogy figyelj, én nem akarok tőled semmit, ez így már kicsit kínos nekem!

Lehet félreértette azt, hogy szivesen beszélgetek vele? Mert én mindenkivel ilyen vagyok, nem csak vele...


Köszönöm a tippeket!


2010. okt. 1. 17:45
 1/8 A kérdező kommentje:
nyomul, bocsánat!
2010. okt. 1. 17:45
 2/8 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki kerek-perec, hogy mi a helyzet.
2010. okt. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Te csak érezd jól magad. Ha majd nyíltan olyasmit szeretne, szépen megmondod neki, hogy csak barátságot érzel és akarsz.

Ha nem beteg, megérti ezt... Ha meg évekig reménykedik csöndben, az nem a te hibád.

2010. okt. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

megmondani kerek-perec azért nem akarom, mert az úgy tűnne mintha csak feleslegesen pörögnék (tekintve h még semmilyen konkrét "lépést" nem tett, csak a 6. érzékem súg rosszat :)

meg mivel 1)együtt vagyunk órán (kis csoport) és amúgy jól eldumálgatunk, nem akarom megrontani a viszonyunkat!

2010. okt. 1. 17:55
 5/8 anonim ***** válasza:
A hívások felénél tedd le a telefont két-három perc múlva, mondva, hogy nem érsz rá.
2010. okt. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Pedig kedves kérdező áálj el és mond el neki őszintén hogy, köztetek ne számitson semmi másra lehet meg lesz sértődve vvagy harag lesz de később még hálás lesz neked amiért nem hitegeted sajnos nagyon sok fiu nem veszi az adást attol hogy kedves vagy vele jót beszélgettek nem azut jelentui hogy üssze is jönnél vele DEe viszont ezt jobb belemondani a szemébe mint hogy hiu ábrándokat kergesen
2010. okt. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Rendben az lesz, megmondom neki. Csak ezek után tök cikis lesz az órán de ez van :(
2010. okt. 3. 15:58
 8/8 anonim ***** válasza:
kérdezz rá, monnd el. Persze finoman, arról ő nem tehet, hogy neki te tetszettél meg. De semmiképp ne a sunyulás jöjjön. Mert egyszerübb lehet nem válaszolni neki, hazudni stb. de akkor reszkess a férfi bosszújától
2010. okt. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!