Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit kéne tennem? ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kéne tennem? A helyzet a következő: van egy kollégám (férfi) aki inkább kicsit felettem lévő pozícióban van. Nem közvetlenül együtt dolgozunk, csak egy helyen, de többször találkozunk nap közben.

Figyelt kérdés

Amikor egy helyen vagyunk sokszor néz, amikor összefutunk rám kacsint,mosolyog, hozzám ér, ha a közelemben van, folyton megérint valahogy.(a vállamra rakja a kezét,megsimít,stb). Sokat szoktunk beszélgetni és szinte mindig befejezzük egymás mondatait, annyira egy hullámhosszon vagyunk, ezen mindig csak mosolygunk.

Nem nagyon szoktunk kettesben lenne igazából, az ő párja velem együtt dolgozik. Nekem is van párom. Szerintetek mit akar ezzel, tetszem neki és ez csak egy laza flört? Esetleg valami más?



2022. dec. 20. 15:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a kérdést már vagy 50 alkalommal láttam itt.
2022. dec. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
85%
Laza flört. Szórakozik, ennyit akar, nem többet. Jól érzi magát.
2022. dec. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!