Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tönkretették a nők az életemet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tönkretették a nők az életemet, hogy fognak elszámolni a lelkiismeretükkel?

Figyelt kérdés

Tinédzser koromban már levegőnek néztek, nem bírtam feldolgozni, alkoholistává váltam 18 éves koromra. Utána se vettek észre, így még keményebben ittam.

A huszas éveimben folytattam az ivást, a nők átnéztek rajtam. Egyetemekről kiraktak, nem lett karrierem, összeomlott ilyen téren az életem.


Kijózanodtam 2 évre is, de semmit nem segített. Ugyanúgy leköptek.

30 éves koromra teljes lelki roncs lettem.

Egy olyan ember lettem aki fekszik a kanapén és üres tekintettel bámulja a plafont. Ez a ti művetek.


Hogy fognak az életem tönkretevői elszámolni ezzel?


F/32


2022. dec. 18. 23:30
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
A te döntésed volt hogy alkoholista leszel, ez a te hibád. Számtalan rossz dolog történik az emberekkel még sem lesz sok ember alkoholista.
2022. dec. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
94%

Fordítva ülsz a lovon. Nem a nők tettek tönkre téged, hanem te nem tettél magadért annyit, hogy kelljél bárkinek is...

Lúzer...

2022. dec. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit sajnállak: Milyen családod, szüleid vannak neked, akik hagyták hogy tizenévesen alkoholista módra igyál otthon? Gyerekkorodban (amikor kellett és lehetett volna) nem törődtek veled sajnos, az látszik.
2022. dec. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
hidd el Balázska, a nőket ez egyáltalán nem érdekli, ilyen téren tiszta a lelkiismeretük, nem ők kérték hogy kezdj el alkoholizálni, ha én is azt csináltam volna mint te, akkor 18 éves korom óta én is alkoholista lennék, mégse vagyok, mert nem hagytam annyiban, mentem tovább, és nem az alkoholizmus útját választottam
2022. dec. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%

23. Hát ezeket nem értem én sem.

Csak most kezd el körvonalazódni, hogy itt azért más problémák is vannak, mint amennyit eddig hittünk. Itt jó eséllyel a szülők is felelősek.

2022. dec. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Kész vagyok az ilyen pasiktól, akiket 16 évesen az iskola menő csaja elküldött a p-csába és ezért most 32 évesen is utálják a nőket meg duzzognak meg képtelenek érzelmileg érettként megélni az életet.

Menjetek el terápiára vagy öleljetek meg egy fát nem tom, de ez nem normálisviselkedés. Ha nem sikerül ezen javítani, akkor óriási szívességet tennétek minden nőnek, ha soha az életben nem akarnátok szaporodni velünk. Ez nyilván nem a ti utatok. Köszi!

2022. dec. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
0%
Sehogy, mert sosem volt nekik.
2022. dec. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Tönkreteszed magadat és az életedet az alkohollal. Hogy fogsz elszámolni a lelkiismereteddel?
2023. jún. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!