Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok fiúk (főleg18+ évesek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok fiúk (főleg18+ évesek, e bárki írhat) "baráti zónát"hogy tudnám elkerülni (kifejtés lent)?

Figyelt kérdés

Szoval hol is kezdjem...Lányok fiúk, hogy kerüljem el, hogy a lányoknál bekerüljek a barát zónába? Eddig nem igazán jött össze elkerülni ezt. Viszont most van egy új (mondjuk úgy) kiszemeltem. Egyetemen, óra előtt, meg erre arra már beszélgettem vele kicsit stb stb... De semmi komoly, és egyik sem tartott huzamosabb ideig. Nemrég valami furcsa indíttatásból felvettem iwiwre, aztán egy két levél stb...(de semmi komoly itt se, kb a hogy vagy?- szint)Most hogy tovább vegyem fel msnre? Tudom az msn az szhar de hát legalább beszélnénk valamiről(témanem gond, most már egyre jobban el tudok beszélni a semmiről).Most lehet mondjátok hívjam el, de hát azért még annyira nem ismerjük egymást, épphogy csak köszönő viszony van, meg ha összefutunk esetleg valami, ha megmukkanok. Na szoval most valahogy így áll a dolog valami instrukciót kérnék:)


21F


2010. okt. 1. 15:06
 1/4 gratis30 ***** válasza:
Msn-re mindenképpen. De a többi beszélgetős meg közösségi oldalra is! Talán beszélj vele, hogy mit szeretnél tőle és szakadj ki a netenvaló kommunikációból!
2010. okt. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2010. okt. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A barát zónát nem tudod kikerülni.. Max ha te többet akarsz a barátságnál (és jobbesetben ő is) akkor csak arra ügyelj, hogy ne menjetek abba bele, hogy "már túl jó barátok lettünk" (úgyértem, hogy ne legyen az, hogy már túlontúl jó barátok lesztek.. mert abból ha mindketten mást akartok, nem fog jó kisülni). Nálam így van ez a sorrend:

1. ismeretlen.

2. ismerős.

3. barát

4. kapcsolathoz tökéletes viszony, már barát, de még nem nagyon jó barát. (jobban megismeritek egymást.

5. nagyon jó barát. (teljes mértékben ismeritek egymást.)

6. legjobb barát. (elválaszthatatlanok).


ennyi. szóval ha kedveled, akkor barátkozzatok össze, és jobb, ha minél előbb kiderülnek az érzések, különben átcsúsztok a nagyon jó barát szakaszba. Persze, ha már kialakult a kapcsolat, azon belül tovább lehet lépni (sőt, egy jó kapcsolatnál tovább kell (!) lépni) a következő szakaszokba!


röviden: barátkozzatok össze, és minél előbb tisztázzátok az érzéseket!

rem segítettem valamennyit, és érted is. :D

2010. okt. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ezek tanulságos meglátások, köszönöm a válaszokat.
2010. okt. 3. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!