Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy 19cm-es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy 19cm-es hímvesző az kicsi?

Figyelt kérdés
Legyetek szívesek értelmes választ adni köszönöm.
2010. szept. 30. 21:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
A körülötted lévő nők nem véletlenül beszélő lovak?
2010. szept. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
53%

ez 1általán nem kicsi!nagy kategóriába tartozik. én például nem szeretem ha nagy.közepes elég.mert akkor nem tudja a fiú tövig berakni fájdalom nélkül.

sok csak mondja azt h szereti ha nagy, de lehet azért mert nem voltak csak átlagossal vagy azon alulival. nekem mind2 pasimnak elég nagy van/volt...a mostaninak is nagy, még azért fél-1 cm-et "lefaragnék" belőle.amúgy sem a méret a lényeg, jó ne legyen 5cm...de hogy h tudod használni...hidd el az a legfotosabb...a játék...ennyi

2010. szept. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat most már meg nyugottam
2010. szept. 30. 22:01
 14/17 anonim ***** válasza:
A körülötted lévő nők a nagyokat szeretik - elvileg.Ne tudd meg,hogy a gyakorlatban mekkorákkal voltak....
2010. szept. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

ha 6 éves vagy akkor jó:D ha 60 akkor is:D am nekem is ennyi és én még csak jót hallottam rá:D


15/F

2010. okt. 1. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
19 cm az nagy méret.
2010. okt. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
utolsó előtti mekkorát kamuzik már:D
2010. okt. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!