Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiú . Mit csináljak vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú . Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
sziasztok. van egy fiú aki elég régotta tetszik.(neki is tetszettem- tetszek neki) elég jól ismerem már. soakt vagyunk együtt.föleg 3an : barátnöm,én,ö..sose jártunk de érezni lehetet mindig azt a szikrát közötttünk. de elég sokszor van hogy bunkó stb.... aztán a neten lerendezi anyival hogy bocs hülße volt és szeret... én emg bocsáltok egyre töbször van ez.... és unnom hogy nem lépünk se merre. mi a véleményetek erröl?
2010. szept. 30. 18:24
 1/4 anonim ***** válasza:
azlrt jobb lenne kideríteni, hogy miért iylen bunkóó.. :/
2010. szept. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Óvodás szint.:) Ez most nem megbántásként, de tényleg.. neten cuki meg minedn jó, aztán élőbe meg paraszt. Majd felnő.:)
2010. szept. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
van hogy élöbe is kedves emg jó fej... de azt nem birom hogy csak neten tud bocsánatott kérni:s
2010. szept. 30. 18:32
 4/4 anonim ***** válasza:
hány éves?
2010. szept. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!