Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy férfi jól öltözik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi jól öltözik, stílusos, akkor a nőtől is elvárja ugyanezt?

Figyelt kérdés
Vagy tetszhetnek egyszerűbb megjelenésű nők is a külsejükkel sokat foglalkozó férfiaknak?
2022. dec. 3. 13:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Általában igen, én ezt látom. Fordítva nem gyakori.
2022. dec. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
hát igen, ha sokat ad magára, akkor nő is adjon valamennyit.
2022. dec. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Általában a hasonlóan kinézetükre sokat adó nőket választanak.
2022. dec. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
33%

Én nem várom el. A slampos, trampli nőkkel is jólérzem magam. Vagy úgy is kinézhet, mint egy papgáj, vagy akár hordhat bohócruhát is.

50F

2022. dec. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A stílusos és a jól öltözik nem ugyanaz. Johhny Depp is stílusos, mégis úgy néz ki, mint egy csöves. Most nem a bírósági ruháira gondolok, hanem amiben otthon van.
2022. dec. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

"A stílusos és a jól öltözik nem ugyanaz."


Jól van na, felesleges szőrszálhasogatni. Arra értem, hogy valakit érdekel az öltözködés, pénzt/időt/energiát áldoz rá, hogy kinézzen valahogy, nem csak felkap egy farmert meg egy kapucnis pulcsit.

2022. dec. 3. 15:37
 7/7 anonim ***** válasza:
52%
Amúgy nem. Most ez olyan, hogy a Vogue címlapján tetszenek a nők, de én magam nem tartok csak pulcsiból 50 ezer feletti darabokat.
2022. dec. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!