Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez normális?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés

Nem régen vesztettem el a szüzességem, még csak 3szor próbálkoztunk a szexxel.Nekem mindig fájt, látszott rajtam szóval abbahagytuk hamar.Most kellett volna megjönnie olyan 2 napja.Szoktak fájni előtte pár napig a melleim, mielőtt megjön.Most jobban fájnak, mint szoktak.

L18


2010. szept. 30. 15:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen normális. Sőt az is normális ha késni fog akár egy hetet is.

Nekem van amikor egyáltalán nem fáj a mellem mielőtt megjön, van amikor már egy héttel előtte fáj a derekam is.

Szóval ne idegeskedj rajta. :)

2010. szept. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Moszuke ***** válasza:

mi az hogy mindig fáj? előjáték?


válaszom:

a fájás nem normális, a "késés" az

2010. szept. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 23 éves vagyok és mikor mi próbálkoztunk a párommal először ő 24 hát mit mondjak igen fájt, és még másodjára sem volt az igazi. Tudom magunkról, hogy az idegesség közrejátszott, szegénykém előttem egy évig nem volt senkivel és félt, én úgyszintén. Majd belejöttök. A késés normális.
2010. szept. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

az esetleges késés is és a fájás is normális. nekem is szokott fájni előtte a mellem van amikor már egy héttel korábban van amikor meg csak egy nappal. a szex hatással van a hormonrendszeredre. ez az oka.

az h a szex fáj: ha szűkebb vagy az átlagosnál genetikailag, akkor nem igazán az előjátékon múlik. persze hangsúlyt kell rá fektetni. de pár alkalomig még fáj a szex. én is ilyen voltam. de tágultam kicsit, és 4-5 alkalom után már nem fájt. kitartás!

2010. szept. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!