Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lenne erre a megoldás? (lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne erre a megoldás? (lent)

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok az egyik osztálytársamba. De ő másba szerelmes. (ő mondta, ugyanis ő az egyik legjobb barátjának tekint.) De egyszerűen nem bírom megállni, hogy ne legyek a közelébe. Meg amúgy is a barátom. Szünetekbe a helyére szoktam ülni. És ő néha odajön, és az ölembe ül. Na én akkor nagyon nehezen tudom megállni, hogy ne smároljam le de azonnal. Amúgy általban olyankor amikor az ölembe ül, akkor meg szoktam ölelni. Mit tegyek, nagyon szeretem? 15/L
2010. szept. 30. 14:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Khm...fiú és az öledbe ül? Na mindegy.

Hát, ha ő mást szeret és téged csak barátnak tekint, akkor nemsokmindent tudsz csinálni...

2010. szept. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki és nem örlődsz tovább.. legalább tudni fogod, hogy túllépj rajta avagy sem. Csak egy kis bátorság kell hozzá.
2010. szept. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

De mégis mit mondjak neki és hogyan?

És ha azt mondja, hogy bocs de te is tudod hogy én mást szeretek. Akkor csak rosszabb lesz, mert valószínűleg eltávolodnánk egymástól.

2010. szept. 30. 15:11
 4/7 A kérdező kommentje:
Léccy írjatok minél többen.
2010. szept. 30. 15:29
 5/7 anonim ***** válasza:
fiú és beül a te öledbe? poénkodás miatt?
2010. okt. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez fake az egész,ilyen nincs barátságban,ez már fuck bameg!
2010. okt. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Pedig csak barátság. (sajnos)
2010. okt. 3. 08:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!