Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőmmel lefeküdtünk az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmmel lefeküdtünk az első talin, de egy rendes nő, akárkinek nem adná magát. Ez miatt elítélendő, ilyen miatt nem mutatnátok be a szúlőknek?

Figyelt kérdés

2022. nov. 26. 12:48
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
94%
Egy rendes pasi meg ellenáll az elsó randin.
2022. nov. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Thank you very much
2022. nov. 26. 15:22
 13/17 anonim ***** válasza:
93%
Te beszamolsz arrol a szuloknek, hogy mikor fekudtetek le? :D kedves vagy, de biztos tudjak, hogy szexeltek :D
2022. nov. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
87%
Te is lefeküdtél vele. Innentől kezdve nem értem a problémád.
2022. nov. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
84%
Én 20 éve az első randin lefeküdtem a párommal, azóta is együtt, 2 gyerekünk is van. Bár lehet azért, mert az anyukája már nem élt, nem volt kinek bemutatni,.
2022. nov. 27. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

az elso randin nincs csok, a masodik randin nincs szex.

en ilyen egyszeru alapelveket kovettem es altalaban 1 heten belul agyba is kerultem a kivalasztottal es ez mindkettonk szamara megfelelo volt:)


ha megis igy alakult, hat spongyat ra, ez miatt ne legyen lelkiismeret furdalasod, valoszinuleg massal is igy fogja csinalni :D nyugodtan mutasd be

2023. márc. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Kérdező, te nagyon hülye vagy, ha ez a bajod a lánnyal.
febr. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!