Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk!? (Bővebben lent. )

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk!? (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés
Ha első beszélgetésnél(msn-en) megmondjátok a lánynak,hogy tetszik neked,és szerinted aranyos és szép.. Aztán egyszer megharagszol rá mert bunkó volt.. És rá egy napra kiraknád egy másik csaj képét,azt miért tennéd??
2010. szept. 29. 22:09
 1/8 anonim ***** válasza:

Féltékennyé akar tenni szerintem...

Mivel lány vagyok.:D

De ez elég átlátszó.Ha tényleg annyira tetszel neki,biztos féltékennyé akar tenni.Főleg mert megbántottad.Ez valami bosszúféle..

2010. szept. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jah és párszor már mondtad volna neki,hogy "drága,szerelmem,kincsem"
2010. szept. 29. 22:11
 3/8 A kérdező kommentje:
Pedig csak egy zenén vesztünk össze és én ideges lettem és azt mondtam neki,hogy "te teljesen hülyének nézel,itt a link akk tőlsd le te magadnak ha állítód,hogy nem, jó már 6xra amit leszedtem"
2010. szept. 29. 22:15
 4/8 anonim ***** válasza:
Mert hülye.
2010. szept. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én nem tenném. Már nem vagyok 13.
2010. szept. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én sem tenném. :D
2010. szept. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ha már ilyet csinálnék akkor az azért lenne, mert közben van egy csajom, csak keresek friss "húst":D vagy mert egyszerre próbálok meg összeszedni több csajt is aztán vmelyik csak sikerűl:D persze nemcsinálok ilyeneket;)


15/F

2010. szept. 30. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

hülyül veled. Kedveli, hogy feldühít téged. Szórakozik veled, szerintem. De nem lehet tudni, lehet hogy tényleg féltékennyé szeretne tenni. De szerintem, amint elmondtad, hogy már leszedted a zenét neki...és utána vesztetek össze.

Csináld vele te is ezt. Hagyd, ne is állj vele szóba... azért mégis ne hogy már te fuss ő utána! Ha taszítod őt, majd ő fog jönni. Velem idáig így volt. Ne is vedd észre, hogy neki más kép van kint.

2010. okt. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!