Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Állandóan néz és kivételezik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Állandóan néz és kivételezik velem. Tetszhetek neki?

Figyelt kérdés

Van egy magasabb rangú férfi kollégám aki állandóan néz és kivételezik velem. Pl: nekem meg enged olyat amit másnak nem.

Ha egy társaságban vagyunk akkor mindig kicsit valahogy hozzám ér. De amúgy meg nem keres. De még is ha ott együtt vagyunk ezeket csinálja.



2022. nov. 23. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Ja. Meg akar t*szni, kérdés, hogy te bevállalod-e és ha kiderul, hogy alafekudtel akkor elviseled-e a kollégák irigy tekintetét vagy beszolasait...
2022. nov. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Meglepődtem volna, ha alacsonyabb rangú férfi kolléga lett volna.
2022. nov. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
#2-es 😂😂😂
2022. nov. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
56%

"Pl: nekem meg enged olyat amit másnak nem."


- Deepthroat?

2022. nov. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ujabb kezdo szintu golddiger ha nem is a szo szoros ertelmeben a hajlam ott van .
2022. nov. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!