Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Dagadt vagyok. Belém szerethet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dagadt vagyok. Belém szerethet ő így?

Figyelt kérdés

Szóval... 100kg vagyok... és 170 magas... fiú...17.5... igazából, azt hiszem a lehető legjobban oszlik el a testemen a súly, de akkor is tagadhatatlanul kövér vagyok. Viszont van egy lány, akibe szerelmes vagyok. egyenlőre még csak barátkozunk, de én már megkérdeztem, és azt mondta, hogy ő mindig helyesen határozza meg az egyént az első benyomás alapján, és az én benyomásom rá, max egy barátéval ér fel...

Én.... szeretem őt... nemtudom miért, vagy hogyan, de most úgy érzem, ő az akiért meg tudok, s meg szeretnék változni.... már elkezdtem egy hónapja a fogyózást, de ez nem megy gyorsan, ő pedig közben néha akarva, akaratlanul is utal a túlsúlyomra, ami elég negatív módon hat az önbizalmamra...

Én egy értelmes embernek tartom magam, de... de nem tudom hogy ez így menni fog e.... meg hogy egyáltalán van e értelme, ha a szemében én már csak az a kövér gyerek leszek... szerintetek.... mit csináljak? lefogyni nyilván jó lenne.... de eddig ő volt az indíték, és ha igazából most nem képes semmi érzelemre a barátságon túl, akkor tulajdonképpen az énemet nem is tudja megszeretni? úgy értem... én általában nem kötöm kinézethez valaki lelki világát... lehet hogy azért, mert én is hasonló cipőben járok, de nekem tetszett már meg olyan lány aki.. nos aki szintén túlsúlyos volt, mert sokkal normálisabb volt, mint az átlag, és undorodtam már olyan lánytól is akire ránézve azt mondtam, hogy klónozni kéne, mert olyan tökéletes az alakja...


szóval akkor végül is a kérdésem az, hogy a lány vajon a belsőm miatt vagy a külsőm miatt nem szeret...?

és ha a belsőm miatt, akkor mit tegyek?:S


2010. szept. 29. 20:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Belsővel nem nagyon tudsz mit változni, ha azt sem tudod, hogy min kéne. Külsővel meg: mondd meg a csajnak, hogy miatta kezdtél el fogyózni. Ha ez sem hatja meg, akkor felejtsd el.
2010. szept. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

szia.

szép dolog, amit teszel. szerintem ne hagyd abba a fogyót semmiképpen. Én úgy vettem le, hogy ez a csaj egy kicsit bunkó veled.. hiszen ha kedvelünk valakit, akkor fogadjuk el olyannak, amilyen. ha jól érzed magad a bőrödben, akkor nem muszáj ezt tenned, de mondjuk ha sikeresen lefogynál, szerintem sok lányt vonzanál magadhoz. örülök, hogy tényleg van olyan srác is, aki a lányokat nem a külső, hanem a belső értékek alapján ítéli meg, de mint látod, az ilyen nagy ritkaság. szóval ne hagyd abba, és ha csak barátok maradtok, még mindig esély van arra, hogy mással összejöjjenek a dolgok.

kitartás, remélem tudtam segíteni

2010. szept. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kérdező, nagyon ostoba vagy. Sokat számít a kisugárzás. Nálam is (25f) hiába jön oda egy bombázó leány, megfelelő intellektussal, ha nincs kisugázás, akkor bukta vagy nehezebben fog menni az ismerkedés.
2010. szept. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem így belsőleg szimpatikus vagy.

Fogyni azt kéne, nem csak a lány miatt, sőt, alapból ne miatta, hanem magad miatt.És ha neki csak a külső számít, akkor meg hagyd a fenébe, nem érdemes rá, hogy szeresd.

Amúgy megszerethet, de hogyha nem talál Téged külsőre vonzónak akkor már elég kevés rá az esély, sajnos. :S

50-50%.

De azért sok sikert...! ^^

Ha esetleg priviben küldessz képet, lehet hogy többet is tudok mondani.:)

2010. szept. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Moszuke ***** válasza:

sose más miatt akarj változni. magad miatt.

majd ha 30évesen kerülget a légszomj és a mellkasi szorítás akkor emlékezz a mai napra hogy lett volna időd elkezdeni.


és tuti hogy a külsőd miatt kuki a leányzó.

barátságnál több szerintem sose lesz. olyan nincs hogy MAJD.. belém szeret. csak a szerelem első látásra dologba hiszek:) de legalább annyi hogy vonzalom első látásra vagy valami f&szom. de hogy első látásra l&f&sz, és akkor MAJD kialakul.. ugyan már

2010. szept. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
foggy, mert a 70 kiló is sok lenne :S
2010. szept. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A csaj a túlsúlyod miatt nem szeretne semmit. Ha adonisz tested lenne, hidd el, bejönnél neki. Szerintem fogyókúrázz, sportolj, de csakis magad miatt, és keress egy másik, normális lányt.
2010. szept. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!