Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én vagyok ilyen félős?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok ilyen félős?

Figyelt kérdés
Láma? , egyik osztálytársam tetszik és nem merek a szemébe nézni pedig szerintem én is tetszek neki mert amikor oda néztem akkor ő is nézett és vigyorogtunk , beszélgettünk stb.. de ez olyan h közben gondolatban beszélek valami aztmondja ááá fosos vagyok nem merek odanézni, és nem is mindig, bezzeg ha benyelek 2felest simán merem mert akkor az van hogy nem tök mind1 nézem és kész? de így szimpla állapotban olyan furcsa, meg az is hogy elmegyek egy csaj mellett az utcán nézem folyamatosan ő is néz még akkor is mikor elmegyek mellette
2010. szept. 29. 19:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Szija kedves kérdező:) !


Először is 14 vagyok lány:)

Lécci irj kort is :)

Hát..ien velem is volt már, mert h van néhány börhibám miteszerek...és ezmiatt nem tűztem fel hajam és most se nagyon tűzöm föl. Sokan piszkáltak hogy tűzzem fel...vettem alapozót s másnap feltűzött fufruval mentem suliba.:) na de ebből azt akartam mondani h énse merek belenézni más emberek szemébe:S

De most már van önbizalom simán belenézek.:D

Legyen önbizalmad:) Mien színű a szemed?:D Itt az msn-em ha gondolod vegyél fel és dumálhatunk;) : cica_csillu_cica@hotmail.hu na szija:9 rem vmit segítettem^^

2010. szept. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!