Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 1Szerinted már rájött, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1Szerinted már rájött, hogy tetszik nekem? 2Tetszek neki?

Figyelt kérdés

Van 1 srác, egy suliba járunk, ritkán találkozunk, akkor is a buszmegállóban. Múltkor leültem a várakozóba közvetlen mellém leült, felálltam, aztán teljesen arra fordult amerre én voltam. Gyakran vettem észre, hogy néz, de mindig elkapja a fejét, amikor ránézek. Múltkor többen voltunk és véletlenül mellé keveredtem és beszélgetést kezdeményezett.

Másik eset: állok a buszmegben egy osztálytársammal a menetrend mellett, mire a lány megszólal, hogy menjek már oda ahoz a fiúhoz, aki, tetszik nekem, és itt van a buszmegben...mindezt úgy, hogy a fiú hallotta..


2010. szept. 28. 20:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Menj oda hozzá. Mit veszíthetsz?

Szerintem egyébként nem biztos, hogy vágja a dolgot. Figyelte-e, hogy mit beszéltek? Biztosra tudja-e hogy róla van szó? Nem gondolja-e azt, hogy ugratod?

2010. szept. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nehogy azt hidd, hogy a fiúk leveszik az ilyesmit, esetleg önállóan következtetéseket vonnak le:D abból fog érteni, ha teszel valami gesztust. Mondjuk kezdeményezz beszélgetést valami mindennapi témával, pl. kérj tőle valamit (zsebkendő, toll), aztán rajta múlik, hogy folytatja-e. Ő most ugyanúgy lehet, mint te. 'Most vajon tetszem neki? De akkor miért nem jön ide beszélgetni?'
2010. szept. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát már egyszer beszélgettetek, úgyhogy legalább köszönhetnél neki, vagy már köszönsz? Ha meg eleve szoktatok köszönni egymásnak könnyen leszólíthatod. Mondjuk köszönsz, és teszel valami megjegyzést, hogy már azt hitted le fogod késni a buszod, és ha beszélgetni akar veled úgyis mondd valamit, hogy folytatódjon... Amúgy szerintem se vágja hogy tetszel neki, lehet azt gondolja, hogy béna volt, amikor beszélgettetek, és szégyelli magát, de ő egy férfi, szóval nem érti a jeleket ( mint amikor a barátnőd mondta amit mondott, amit ő meg meghallott...)
2010. szept. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!