Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nem illetlenség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem illetlenség megkérni a barátomat, hogyha nála alszom, ne engedje fel a macskát az ágyra?

Figyelt kérdés

Van egy macskája, aki amúgy nagyon aranyos, én is amúgy szeretem a cicákat, de az ágyban semmiképp sem.


Nem lenne gáz ez a kérés?



2022. nov. 5. 19:24
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
13%
azoknál, akik macskával alszanak, nincs reggeli szex, vagy éjszakai?
2022. nov. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
67%
Azt vettem észre, hogy egyenesen megölnék és élve elásnák azokat az embereket akik nem állatrajngók és akik nem kezelik emberként az állatokat.
2022. nov. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
14%
ó, valaki nagy macskabarát. kérdezek valamit, válasz az nincs, de már 0%-os vagyok 😃
2022. nov. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
91%
Jobb, ha az elején kiderül, hogy ebben nem értetek egyet. Én nem tudnék állattal lakásban élni. És ebben nincs kompromisszum, nem lehet kint is meg bent is.
2022. nov. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem lakásba van a kutya (van egy agámám is, de nyilván az terráriumba éjjel fölleg), egy pasi miatt nem raknám ki a kutyám. De! Szex van kizárom, ágyba és kanapéra nem jöhet fel. Sztm ez megegyezés kérdése is ha hosszú távon tervez akkor kompromisszumot lehet kötni ebbe.

N 30

2022. nov. 6. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne szexelnének akiknél felmehet a macska? Nem vagyok szégyellős a macska előtt. De úgyis leugrik, nem tetszik neki hogy mozog az ágy. Aztán ha vége visszajön.

Megkérheted, de max kizárni tudja majd. A macska nem fogja érteni, hogy ha amúgy felmehet, akkor most miért nem.

2022. nov. 6. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Hót mindegy, mert ha alszotok, az ott fog önmagától is landulni, ha már azt megszokta.
2022. nov. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
87%
Kérhetnéd, de a macska volt ott előbb. Más: hogyha az állat ezt szokta meg, akkor egész éjjel nyávogni fog.
2022. nov. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

11-es, van szex, arra az időre a macska kimegy.


Tudja, hogy amikor zárva az ajtó, foglalja el magát, de egész éjjelre nem zárjuk ki.

2022. nov. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
76%
19 azt értettem, csak ezek szerint pl. ébredéskor nincs. vagy olyankor felkelsz és kirakod?
2022. nov. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!