Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet ezt túlvészelni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet ezt túlvészelni? Mit tettetek?

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok. Emiatt épp eleget szenvedtem, és nagyon rossz idegállapotba kerültem, pszichoszomatikus tünetek, esélyes idegösszeomlás. Ugyanezek a tünetek most második ízben jöttek elő, egy családi tragédia folytán, és újra kezdődik először. Az idegösszeomlás alatt azt értem, hogy egész nap ideges vagyok, fáj a fejem, és végül hányingerem is van már. Az utóbbi még rosszabb volt, mint az előző. Az első hat hónapja volt. A szerelmi kapcsolatom az én kihasználásomat jelenti, teljesen egyoldalú szerelem. Az első előtt lehet, hogy volt egy pánikrohamom. Nagyon hisztis is vagyok. Szerintem létezik a problémám, hasonló problémával küzdőket már ismertem online, de az öcsém kinevet. Ezek milyen sűrűn térhetnek vissza? Sajnos már elég sűrűn szedek nyugtatókat és szorongásgátlókat, habár nem ész nélkül, és épp leálltam vele, csak most újra kell szednem. Nagyon sokáig, kilenc hónapig kibírtam nélkülük. Most azonban a tragédia óta rosszabb, és már ott tartok, hogy minden méltóságomat félredobnám, csak, hogy a szerelmem átöleljen. A szerelmem a szeretőmnek tekinthető, nem a szerelmemnek. Csak szexre talizik velem, ezért akartam kiharcolni nála az ottalvást :D, csak nem ment. Tom, hogy ez nem röhejes, hanem szánalmas, de nekem most mindennél nagyobb szükségem van rá, még ha ő erre annyira nem kapható. Nemtom, hogy lehetek e ennyire önző, de ahogy énvelem bánt, úgy gondolom, hogy lehetek.

Mit lehet tenni? Én nagyon nem szeretnék orvoshoz menni, amúgyis kétlem, hogy bármi hasznosat mondana. Nagyon életunt is vagyok. Se barátokhoz, se szórakozni nincs kedvem, és irdatlanul dolgozom. Most szükség is van a pénzre...


2010. szept. 27. 22:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne hagyd magad kihasználni, szakíts meg minden kapcsolatot vele, esetleg állj bosszút és nevesd ki.
2010. szept. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sürgősen szakíts meg velemi minden jellegű kapcsolatot. Ez radikálisan hangzik,de másképp nem fog menni és nem leszel jobban. Te is jól tudod,hogy egy nő sem érdemli,hogy így bánjanak vele, azt is,hogy nem fog megváltozni,nem fog egyik napról a karjaiba kapni,hogy mennyire imád. Helyette inkább magaddal foglalkozz,fordítsd az eddig rá szánt időt magadra (bármi,amit szeretsz,nem muszáj szórakozni,mehetsz sétálni, könyvtárba,ami csak eszedbe jut)
2010. szept. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért nem mész orvoshoz? Hidd el nagyon sokat segítene. A tablettákkal vigyázz. Van olyan, amit 1,5-2 évig nem szabad abbahagyni és van amit csak ritkán szabad bevenni. A pszichológusok csodákra képesek. Ezt tapasztalatból mondom.
2010. szept. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne nyugtatózz, menj dokihoz! Rajtam rengeteget segített már az, hogy egy szakértőnek elmondhattam a bajom. És tök jó gyógyszert adott, meg tanácsokat, hogy mit tegyek. Keress valakit, aki szeret és megérti a problémád (nem, nem ez az ember lesz az, akire gondolsz), nekem a nagymamám volt ilyen, mivel ő is átesett ezen a férje halála után, pontosan tudta, min megyek keresztül. Ő is rengeteget segített, tartotta bennem a lelket.
2010. szept. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!