Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudom ŐT elfelejteni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom ŐT elfelejteni?

Figyelt kérdés
kb. 3évvel ezelőtt volt egy titkos kapcsolatom egy fiúval. -eközben volt kapcsolatom-. már gyerekem is van, az akkori páromtól -bár már nem szeretem és a kapcsolatunk nem működik-, de azóta sem tudtam elfelejteni azt a fiút, akivel megcsaltam a párom. Kényszerből vagyok ebbe a kapcsolatba, mert így a gyereknek megvan mindene. De boldog nem vagyok.
2010. szept. 27. 14:04
 1/4 anonim ***** válasza:
R_ngyó vagy b+. Örülnél, hogy tartja a kölköd, még megcsalod.... a gyomrom felfordul az ilyen nőcskéktől.
2010. szept. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

(amúgy tényleg nagyon rossz döntéseket hoztál de ezt gondolom már hallottad 1000x)


És azóta tartod még a kapcsolatot azzal a fiúval, vagy már 3 éve nem is beszéltetek? Ha léptél volna annak idején akkor lehet, hogy azzal a sráccal boldog lennél???

Egyáltalán beszélsz még azzal a sráccal, ha igen milyen a viszonyotok, és mit gondoltok egymásról mit szeretnétek egymástól? Ha az a srác elfogadna téged a babáddal együtt akkor őt választanád??

Miböl gondolod hogy a másik srácnál nem lenne jó dolga a babádnak, rossz anyagi helyzetben van?

2010. szept. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
EZ NEM RINGYÓSÁG!!! Sok fontos dolgot nem írtam le. Többek közt azt, hogy 8éve vok már azzal a hapsival és 5év után csaltam meg először, de az sem egyéjszakás volt, hanem szerelemből, mert beleszerettem abba a srácba, akivel titkos viszonyom volt. Igen, akkor lehetett volna rá lehetőségem, hogy azt válasszam, akibe szerelmes voltam, de addigra már volt egy csomó hitelünk és egy közös házunk az élettársammal és ez miatt nem mentünk szét. Tartani nem tartom a kapcsolatot azzal a sráccal, de szoktunk találkozni szórakozóhelyen és igen, ha lehetne, ha lenne rá esélyem, most lépnék, és megpróbálnám vele, hisz ennyi idő után is róla ábrándozom.
2010. szept. 27. 17:57
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja, és ez volt az egyetlen félrelépésem. Hisz azóta másra nem is tudok úgy ránézni!!!!!És a gyerek két éves.
2010. szept. 27. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!