Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem ebbe a témakörbe tartozik, de a fiatalokat érinti főleg ez a reklám, és ezt a témakört látogatja leginkább minden fiatal.Kérem a moderátorokat, ne töröljék ezt a kérdést!!

Ma a TV-ben megláttam egy Djuice reklámot, és nagyon rávilágított a fiatalok mindennapjaira!! Érdemes megnézni,ha még nem láttad!

Ez a reklám:


http://www.youtube.com/watch?v=NYEfaKMQ_K4


(amúgy szerintem nem csak 1x adták le..nah mind 1)


a djuice.hu-n a kisfilm is nagyon jó szerintem!

Bár lehet, hogy ez iscsak egyzserű marketing, ígyakarják"magukhoz édesgetni" az ügyfeleket, de akkor is, szerintem ez egy jó reklám!

U.I: TÉNYLEG NEM AKAROK REKLÁMOZNI SEMMIT SEM!!.Csupán megfogott ez az egész!


Kort/nemet is! Köszi!


2010. szept. 26. 22:36
 1/4 anonim ***** válasza:
sima marketing mint a többi.
2010. szept. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát lehet.. amúgy ényleg,egy kicsit "Mi vagyunk a királyak, gyere, csatlakozz!"beütése van.... de ugyanakkor tanulságos!
2010. szept. 26. 22:41
 3/4 anonim ***** válasza:
amúgy tényleg jó és figyelemfelkeltő, pont azért mert végre nem az a tömeg vigyorgunkavilágra típus.. de attól még reklám:D Amúgy a filozófia tetszik, de ettől még nem leszek djuice-os.
2010. szept. 27. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez nagyon jó reklám.
2010. szept. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!