Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Légyszi mond valaki valami jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Légyszi mond valaki valami jó tanácsot?

Figyelt kérdés

Nem biztos, hogy jó hely, de itt sokan írnak:D

Hogy lehetnék sokkal nyitottabb? Úgy értem szeretek emberek között lenni, mégis nehezen oldódok fel. :/

Van mikor könnyen megy, de inkább nehezen. Van valaki még hasonló helyzetben? Ilyenkor mit csináljak? Vannak barátaim, de az igaziak messze laknak, 2-3 óra kb, s közelebbit még nem találtam, ők csak barátok, de jó velük is. Szóval, hogyan legyek felszabadultabb vagy, hogy mondjam? Remélem tudtok segíteni:)

18/L


2010. szept. 26. 22:34
 1/8 anonim válasza:
41%
Írj privit nekem és ismerkedjünk meg!:)
2010. szept. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hány éves vagy és fiu lány?:) UTOLSó
2010. szept. 26. 22:53
 3/8 anonim válasza:

Fiú vagyok és 23 éves...:)

(utcsó voltam)

2010. szept. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

18 évesen add magad legyél természetes! Az alkatod milyen?

Nőies, csinos vagy bizton felfigyelnek rád!

2010. szept. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Az alkatom pont jó szerintem, nincs vele baj meg szép is vagyok sokan mondták.:)

De akkor sem tudom, hogyan kéne :/

2010. szept. 27. 18:53
 6/8 anonim ***** válasza:
Figyi ha jó az alakod (szép melleid vannak, formás fenék láb stb.)öltözködj nőiesen, (ne kirívóan) biztosan felkelted a férfiak érdeklődését!Légy nőies kisugárzású olyan igazi nő! Ezután pedig add magad ha szimpik lesztek egymásnak minden megy magától!
2010. szept. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is nehezen oldódok fel, viszont az utóbbi időbe rámjött az a csipkelődős hangnem.Te csak barátokat keresel, vagyis olyan helyekre kell menni, amik téged is érdekelnek, szakkörök, vagy tánctanfolyamok...stb.Állítólag.De még a szomszéddal is lehet ismerkedni, barátkozni.A közelebbi barátokat miért nem próbálod jobban megismerni?KÖzös programok, így már jobban megszokod őket, ezáltal talán jobban lennél felszabadultabb is.
2010. szept. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsó hány éves vagy? :)
2010. szept. 30. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!