Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Véletlen rányomtam exemre....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véletlen rányomtam exemre. Hívás. 1 éve nem beszélek vele. ????????

Figyelt kérdés

Kijelezte hogy hivtam. Még nem írt, én se. Nagyon ideges lettem. Nem tudom mit gondol most. Ha nem ír, hagyjam? Azt fogja hinni, hogy direkt hívtam. De ha megírom neki hogy véletlen volt, azt meg nem fogja elhinni. Mit mondjak ha visszahív/ír???

Basszus.


2022. okt. 6. 19:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Tiszta óvoda. Megmondod, véletlen volt. Kit érdekel, hogy elhiszi-e? Mindenkinek joga van azt hinni, amit akar.
2022. okt. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
75%
Ez mit keres a FELNŐTT párkapcsolatok-ban?
2022. okt. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
100%
Őszintén szólva, engem nem nagyon izgatna, hogy mit gondol az exem. Ha megkérdezné, nyilván megmondom, hogy véletlen volt, ha nem hiszi el az az ő baja. Minek bizonygassam az igazamat? Nem tartozom semmiféle magyarázattal neki.
2022. okt. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ne tégy semmit, hacsak nem kérdezi. Ha meg igen, kezeld természetesen, annak tudatában, hogy nem nagy ügy, egyszerű véletlen.
2022. okt. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

"A kisikolás kölyköknél talán. De ott is csak az éretlenebbjénél."



Van, amikor van a letiltásnak létjogosultsága.

2022. okt. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Küldd el neki ezt a linket.
2022. okt. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Téves hívás és törölni kell a számot, ha ilyen gyenge a koordinációs képességed. Sose nyomok rá exekre.
2022. okt. 8. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!