Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan változtassak ezen ÉN!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan változtassak ezen ÉN! Mert valószínű hogy csak én tudnék! Hogyan tudnék?

Figyelt kérdés

Na szóval, tegnap megkérdeztem a barátomat hogy nincs-e kedvünk majd elmenni a barátnőmmel és neki a barátjával korizni, egyből rávágta hogy nem!

Nagyon rosszul esett!Ma szóba került, és mondta hogy nincs időnk (persze van időnk) de pénzünk meg végképp!

Mondtam neki hogy én fizettem volna a korit, elkezdi akkor sem ő nem tud törje be a fejét?!Na mondtam neki hogy jó oké akkor soha nem megyünk semmerre?!Na és mondta hogy nem ezt mondta "majd" megyünk!Én túl vagyok már egy s máson.Volt egy több éves kapcsolatom ami nem volt uncsi, mindig mentünk ide oda össze vissza!

Ehhez vagyok úgymond hozzászokva!

Hisz egy kapcsolat nem abból áll hogy ő jön hetente 2szer én is megyek néha hozzájuk ott vagyunk náluk vagy nálunk és kész!

Tegnap már elhívtam a boltba hogy menjünk sétálva ne autóval, alig mentünk már mondta hogy unja és nem bír sétálni :S

Mérges vagyok!Szeretnék közös programokat nem csak otthon gubbasztani mint valami 70éves már elnézést e korosztálytól!


Egyébként iskolások vagyunk még!


18évesek


2010. szept. 26. 21:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Megfogod és kirángatod "meglátod, jó lesz"... ennyit tudsz tenni. Ha makacskodik akkor hagyd ott. Mondd, hogy jó, akkor egyedül mész. Attól majd talán megjön az esze.
2010. szept. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A felfogásod jó, csak annyi a baj az egésszel mintha magadban keresnéd a hibád. Amíg meg nem fenyegeted valamivel, amitől magára ismer és megváltozik, nem erőszakolhatsz ki rendes változást.
2010. szept. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi van, ha nem tud korcsolyázni, és ezt cikinek érezte? :)
2010. szept. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De ő moziba sem akar menni pedig szeret filmet is nézni!!!
2010. szept. 27. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!