Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, segítsen valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, segítsen valaki léccives (? )

Figyelt kérdés

Nah szóval, az az én panaszom hogy van egy lány aki teccik nekem meg minden, de fogalmam sincs hogy ki ő, szinte minden nap látom kutyasétáltatás vagy suliból hazafele jövet. Szemezgetésen kívül mást még nem tettünk, de nem tudom hogy mit mondjak neki h odalánék elé... (lehet hülyén fogalmaztam de este van...) SZÓVAL MIT TEGYEK? MIT MONDJAK? MI LEGYEN?

14/F


2010. szept. 26. 00:25
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Szopasd meg a blökit!
2010. szept. 26. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nekem nem a kutya kell te balhere...
2010. szept. 26. 00:27
 3/9 anonim ***** válasza:
Mindenki tudja hogy a "TECIK" az egy C - először is.Aztán meg nem ártana tudni hogy ki sétáltat kutyát te ő vagy mindkettő.Ez egy nagyon fontos részlet,mert ha mindkettőtöknek van kutyája az már alapba jó.
2010. szept. 26. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ha kutyát sétáltat menny oda hozzá, köszönj neki, simogasd meg a kutyust, mondd h aranyos,stb. aztán kezdj el egy kicsit a kutyáról beszélgetni vele (lehet h hülyén hangzik de valahogy el kell kezdeni a beszélgetést) és akkor terelheted utána másfele is a témát =)
2010. szept. 26. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Hans Regenkurt válasza:
tudd meg ki az
2010. szept. 26. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
tetszik, de m1, és csak én sétáltatok kutyát.. ha ő is sétáltatna valamit akkor valószinüleg nem lenne ilyen gondom...
2010. szept. 26. 00:30
 7/9 anonim ***** válasza:
bocsi de úgy írtad le mintha ő sétáltatna kutyát..ezér értették félre. am meg barátságos a kutyád? mer akk próbálj közeledni a csaj felé, hátha szereti a kutyákat és akk odamegy hozzá az eb és lehet h megsimogatja x)
2010. szept. 26. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
barátságos nagyon, max megdugja a lábát, de ez a legrosszab amit megtesz a kutyám, azért meg sry hogy hülyén fogalmaztam :S
2010. szept. 26. 00:44
 9/9 anonim ***** válasza:

Dugasd meg a kutyával a lábát majd mondd ezt :


"Hmmm...A kutyámnak jó ízlése van" :)

Kérdezd meg nincs-e kutyája.De ez levágós.Vagy menj oda a szoktalak itt látni itt laksz valahol..Ami szintén nem jó semmire.Passz

2010. szept. 26. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!