Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 15-16 éves fiúk! Volt már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15-16 éves fiúk! Volt már olyan veletek, hogy szerelmesek voltatok valakibe, de nem mertétek neki megmondani?

Figyelt kérdés
Nem ovis korban, hanem kamaszkorban.
2010. szept. 25. 22:48
 1/8 anonim ***** válasza:

vót má



Okosabb lettél töle?

2010. szept. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
17 vagyok de volt.
2010. szept. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Volt, hogy tetszett valaki, de nem mertem megmondani neki, igen; de ettől nekem miért lesz jobb amúgy? Szar érzés volt, biztosítalak róla...


17/F

2010. szept. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Most is ez van velem. =)
2010. szept. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

16 évesen volt velem ilyen. Meg is bántam.


Az a legrosszabb ha nem mondod el, mert így nem történik semmi és tényleg benned marad hogy mi lett volna ha...

Jobb egy biztos nemmel elsétálni a lánytól mint oda sem menni hozzá.

2010. szept. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
igen
2010. szept. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Kamuuu ***** válasza:
Ja most is ez van...:D
2010. szept. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Velem is volt már ilyen. Szerintem nem kell neki rögtön megmondani amíg nem vagy benne biztos, mert abból nem lesz semmi jó. Először próbálj vele ismerkedni, haverkodni. Ha úgy könnyebb akkor msnen is beszélhetsz vele először. Aztán ha már eléggé ismeritek egymást akkor hívd el vhová...stb. De másnak semmiképp ne beszélj a dologról mert én már megszívtam ezzel egy párszor h csak a legjobb barátomnak mondtam el, de még ha nem is direkt előbb-utóbb véletlenül kiderül vhogy és akkor már b**zhatod (persze nem szó szerint). Ezt most komolyan mondom, én már elbuktam ezzel, nem akarom hogy te is elkövesd ezt a hibát :) Remélem segíthettem.

15F

2010. szept. 26. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!