Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel ajándékozhatnám meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel ajándékozhatnám meg barátomat, akkor ha nincs semmilyen alkalom?

Figyelt kérdés
Ő 25 éves, én 18, majdnem 2 hónapja járunk. Nem lakunk egy országban. Most távol van és valamiket elkell küldjek neki, de szeretnék még vlmi kisebb ajándékot küldeni azok mellett. Kulcsatrtóra gondoltam, viszont eddig még nem találtam olyant ami tetszene. Plüssmacit nem merek küldeni, úgy tudom az ikább lányos dolog, de javítsatok ki ha tévedek. Kézzel készített dologhoz nincs még ötletem. Nagyon örülnék ha segítenétek:)
2010. szept. 25. 17:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy közös kép, aminek a hátuljára írsz valami személyeset, kedveset...
2010. szept. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nincs közös kép és amíg távol van addig nem is lesz.

De azért köszi.:)

2010. szept. 25. 18:05
 3/6 anonim ***** válasza:

Egyébként az első ötlete nagyon jó.Ha neked is tetszik az ötlet szerkessz egy képet a gépen.Össze tudod vágni akét képet,hogy egy legyen.Bár nem olyan,mintha közös kép lenne mégis olyasmi.Azt elviszed,kinyomtatják és tudsz ráírni valami szép idézetet a hátára.


Esetleg ha tudsz valamit amit nagyon szeret,amire vágyik azt vedd meg.

Vagy ha van valami kedvenc csokija vagy valamije amit csak itt lehek kapni küldjél neki olyat:)

15/L

2010. szept. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 gabriell88 ***** válasza:

Hasonló helyzetben vagyok, én egy autóba szerelhető telefonra gondoltam.. mivel mindig vezet és mindig telefonál közben...ez praktikus, tudja használni is és nyugodtan vagyok, h közben az utra is figyel.. de ez van nálunk:)

Am sztem bármit adsz neki örülni fog:)hisz tőled van

2010. szept. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.:)

Csoki mindenkeppen lesz de melléje kell vlmi a mi megmarad.

Az összeillesztós képen meg gondolkozok, de azért még várom az ötleteket.

2010. szept. 26. 00:14
 6/6 anonim ***** válasza:

25 evesen valszeg nem olyan kep a legmegfelelobb, amilyenhez hasonlot a napisz.ron latunk.

Ha kep, legyen rolad, es rakasd kulcstartora, azt mindig maganal tarthatja.

2010. szept. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!