Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az exemtől kapott fekete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exemtől kapott fekete vasrózsával mit tudok kezdeni? Eladható?

Figyelt kérdés

Hát valószínűleg nem volt százas, de az utolsó előtti találkozónkra hozott nekem egy jó nagy, kb 80cm hosszú, fekete, legalább 1-2kg súlyú fekete (szerintem vasból van) rózsát.

Ez kuka? Vagy mit lehet vele kezdeni?

Már nem tudom hova tenni a lakásban, olyan csúnya.


2022. szept. 7. 08:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom a kuka már tele van igaz?!
2022. szept. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
69%
Cigóknak add oda, lehet értékelni fogják.
2022. szept. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%
Facebook marketplace.
2022. szept. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Esetleg MÉH telepre nem tudod leadni?
2022. szept. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Mathus ***** válasza:
100%
a kérdésre: ez egy előkertbe való dísz, annak sem túl izléses. de nem lakásba való eredendően. valamit futtatni lehet rá, arra használják.
2022. szept. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van egy ilyen vasrózsám. Én se tudom, hogy mit kezdjek vele. Talán kiteszem az utcára éjszaka. Emlékezni se akarok arra az emberre...
2022. szept. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Mathus ***** válasza:
a kérdésre: én mindig vmi spéci kaját, vagy csinos felsőt veszek meglepinek, aztán ha már nem leszek, ezeknek akkor is van értelme. nem a méret a lényeg, és nem a súly számít.
2022. szept. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
A #6-os és a kérdezõ lehet, hogy ugyanazzal a pasassal járt.
2022. szept. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Mathus ***** válasza:
100%
#8: vagy mintkét pasas az OBI-ból választott "ajándékot" (mert ott gyakran megfordultak). flexkorongot mégse vehettek, vagy wc-ülőkét :))
2022. szept. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is kaptam ilyet az extől, ő készítette, mondjuk, ez nem csúnya. Anno nem volt szívem kidobni, azóta is a polcon fekszik. Ha nincs ez a kérdés, eszembe sem jut, pedig szem előtt van.

Ha ennyire útban van, dobd ki, történet vége.

2022. szept. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!