Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Helyes ez? Elvégre 14 év van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyes ez? Elvégre 14 év van köztünk. És szeretem.

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nem hinném, hogy pozitív választ kapok, de mégis megpróbálom leírni a nyers valóságot. Hónapokkal ez előtt egy fellépés (életem első estje) kapcsán egyik "tanítóm" és jövőbeli kollegám segített nekem hónapokon át, egészen addig, míg a kezdeti félelmem és közömbösségem iránta valami teljesen mássá alakult át. Az est egy darab köré fonódott, aminek több jelenetét is ketten játszottuk, és akárki látta - idegen/ismerős - mindenki azt mondta, összeszokott párosnak tűntünk, olyanoknak, akik ugyanazon a frekvencián mozognak. Ő a mai napig felemleget olyan dolgokat, amikre már nem is emlékszem az akkori izgalom miatt. És az a legdurvább, hogy nem egyszer örömünkben vagy izgalmunkban többször is ölelkeztünk, és mindahányszor megölelt, vagy közeledett, rengetegszer majdnem megcsókolt. Ilyenkor rám a frász tört, nem tudtam mihez kezdeni! De évek óta jóban vagyunk, és lassan jobban szeret velem lenni, mint a mennyasszonyával, ő maga is tett ilyen megjegyzéseket. Azonban itt fellép a fő probléma: tizennégy év a korkülömbég közöttünk. és én még csak 18 vagyok... nem értem, mit akar, szeszélyes, és nem tartom helyesnek, amit sugall felém, de nagyon szeretem (mint embert), és rengeteg mindenen mentünk át együtt. Gyerekek, mit kéne tennem?? Segítsetek, mert egyedül már nem bírom...

(aki ismerősnek találja a sztorit: már voltam itt egyszer, csak akkor nem kaptam "konkrét" választ. előre is köszönöm őket!)


2010. szept. 25. 12:38
 1/7 anonim ***** válasza:
helyes
2010. szept. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ezzel nem nagyon tudok vitába szállni=D de mégis... nem tartod furcsának a viselkedését?? Mert hát mennyasszony meg minden...
2010. szept. 25. 14:22
 3/7 anonim ***** válasza:

Lehet hogy menetközben az évek alatt kialakult benne irántad valami olyan ami még a menyasszonya iránt érzett kötődésnél is erősebb. És lehet hogy megingott az iránta érzett szerelme(ha volt egyáltalán) és úgyérzi hogy veled sokkal jobban megvan és összeilletek, mint vele.

A kor szerintem nem annyira számít, ha igazán megvan az a bizonyos valami akkor annak úgysem tud(és nem is lehet) gátat szabni.

2010. szept. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
asszem már kapizsgálom, köszönöm:) csak mondom, az idegesít, hogy nem tudom, mit KÉNE éreznem, és hogy neki mit KÉNE éreznie... mert a kötődés abszolút megvan, de ott az ő kapcsolata, meg a karrierje... bonyolult az élet. de így hogy ezeket leírtad, rájöttem, hogy sosem említette nekem a párkapcsolatát =S pedig már évek óta ismerem... az miért lehet??
2010. szept. 25. 14:40
 5/7 anonim ***** válasza:
Avval ne foglalkozz hogy mit kéne érezned, olyan nincs hogy kéne, az a lényeg hogy mit érzel. Azt pedig hogy ő mit érez azt csak ő tudja, majd ha odakerül a sor akkor kérdezd meg tőle. Az meg hogy miért nem említette a párkapcsolatát, sokminden miatt lehet, lehet amiatt is hogy pl nem jó az a kapcsolat é már régóta csak kényszerből van benne, és lehet hogy ő is hasonlóan érez mint te, csak nem meri bevallani, mert nem akarja tönkretenni a barátságotokat avval ha esetleg rosszul sülne el a dolog, sokminden lehet. De szerintem jobban jársz ha ez valahogy szóba kerül és tisztázzátok, mert előbb utóbb egyre nagyobb feszültségeket fog szülni kettőtök között. Meg hát ő sem lesz már fiatalabb;)
2010. szept. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja azt elfelejtettem, hogy amúgy van barátod? Mert ez is egy fontos kérdés a dologban.
2010. szept. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Szia, nem nincs jelenleg senkim. És egyébként jó hallani valaki elfogulatlannak a véleményét hallani:)

Válaszolva a mitérzek? dologra: borzasztóan tisztelem, szeretem, mint embert és mint előadót. Tisztában vagyok a hiányosságaival és a sajátjaimmal is, de hál'Istennek ezeken általában röhögni szoktunk. Nem túl érett a korához képest, ezért is olyan haverias az egész. Nem néznéd húsznál többnek, az tuti. Viszont ő egy elég őszinte ember, és eddig mindig mindent az arcomba mondott, köztük volt természetesen az is, mit érzett akkor, mikor legutóbb találkoztunk.>> Otthon a barátnőjét kell boldoggá tennie, egy óra múlva indul a színházba, ott teljesítenie kell, és annyira örül h most itt vagyok és én egyikhez sem tartozom. Valami ilyesmi volt, és agyradírnak nevezett aki leveszi róla a gondokat. majdnem elbőgtem magam:)) igen, többnyire ilyenekről beszélünk, és mondasz valamit ezzel a kényszerkapcsolattal, mert amint az esküvőről kérdezem, tereli a témát... :S

2010. szept. 25. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!