Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyasmit sugall, amit nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyasmit sugall, amit nem kéne. De szeretem. Mit tegyek?!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nem hinném, hogy pozitív választ kapok, de mégis megpróbálom leírni a nyers valóságot. Hónapokkal ez előtt egy fellépés (életem első estje) kapcsán egyik "tanítóm" és jövőbeli kollegám segített nekem hónapokon át, egészen addig, míg a kezdeti félelmem és közömbösségem iránta valami teljesen mássá alakult át. Az est egy darab köré fonódott, aminek több jelenetét is ketten játszottuk, és akárki látta - idegen/ismerős - mindenki azt mondta, összeszokott párosnak tűntünk, olyanoknak, akik ugyanazon a frekvencián mozognak. Ő a mai napig felemleget olyan dolgokat, amikre már nem is emlékszem az akkori izgalom miatt. És az a legdurvább, hogy nem egyszer örömünkben vagy izgalmunkban többször is ölelkeztünk, és mindahányszor megölelt, vagy közeledett, rengetegszer majdnem megcsókolt. Ilyenkor rám a frász tört, nem tudtam mihez kezdeni! De évek óta jóban vagyunk, és lassan jobban szeret velem lenni, mint a mennyasszonyával, ő maga is tett ilyen megjegyzéseket. Azonban itt fellép a fő probléma: tizennégy év a korkülömbég közöttünk. és én még csak 18 vagyok... nem értem, mit akar, szeszélyes, és nem tartom helyesnek, amit sugall felém, de nagyon szeretem (mint embert), és rengeteg mindenen mentünk át együtt. Gyerekek, mit kéne tennem?? Segítsetek, mert egyedül már nem bírom...
2010. szept. 25. 00:01
 1/8 anonim ***** válasza:
A pasik roha*ékok! Vigyázz!!!
2010. szept. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez sajnos igaz, de nekem mostmár muszáj konkrét választ kapnom:(
2010. szept. 25. 00:05
 3/8 anonim ***** válasza:

a korkülönbség igazán nem számítana...

hallod, ez tényleg nem piskóta...

próbálj meg azért egy kicsit távolságtató lenni, már amennyire lehet. ha ezután is komolyan gondolja, akkor végül is...

2010. szept. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
najó, de 18 vok ő meg harminckettő... az nem durva? mármint...totál más világ.
2010. szept. 25. 00:07
 5/8 anonim ***** válasza:

2. válaszoló vagyok)

a korkülönbség mindenkinél más, pl. vannak 18 éves fiúk, akik tök éretlenek, de vannak 14 éves fiúk, akik meg tök érettebbek...

gondold végig, hogyha ő komolyan gondolja, hogy 1-2 év múlva mondjuk összeköltöztök, meg ilyenek, mi lenne, pl, a családod tagjai véleménye, stb...

(persze, ha olyan nagy a szerelem, akkor az nem számít igazán)...

2010. szept. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Mondasz valamit (remélem, tegezhetlek:))

anyámék oda vannak érte, de még szűz is vagyok meg minden, és igazából féltenek, minden jószándékú csipkelődés ellenére. Anya igazándiból még bíztat is. de basszus annyira félek: teljesen más világ, és hiába értjük meg egymást, akkor is: ő már befutott, jófej, jóképű, harminckét éves... én meg pontosan az ellentéte. egyszerűen nem vagyok képes elképzelni, mit láthat bennem, HA már mennyasszonya is van...:S pasik...XD

2010. szept. 25. 00:18
 7/8 anonim ***** válasza:
Azt kihagytad hogy te hogy állsz hozzá.Amúgy nem vagyok a kapcsolatok szétzilálásának és a nagy korkülönbségek híve de az ember szíve már csak ilyen ezzel nincs mit tenni.
2010. szept. 25. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja,bocs,a kérdésben volt... :) Én is mindent elolvasok csak azt nem.Szerintem amúgy nem feltétlen szemétláda.32/f
2010. szept. 25. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!