Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor csak tetszik vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor csak tetszik vagy szerelmes vagyok belé?

Figyelt kérdés

Honnan lehet tudni?

Milyen két érzes?Honnan lehet megtudni, hogy melyik?

Van olyan, hogy fellángolás, és csak pár napig tart?


2010. szept. 24. 22:52
 1/7 Kamuuu ***** válasza:
100%
A tetszés mindenkinek más valakinek az hogy csak külsőre jól megb*szná már fiúknál nemtom te milyen vagy xD na mind1 a szerelem nekem olyan volt illetve még tart részben...XD görcsöl a hasam olyan mintha feszülnék egésznap sokat gondolok rá vele akarok lenni ilyesmi :D
2010. szept. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát én is ebben a cipőben járok, én sem tudom mi ez? Nekem gyomoridegem van, nem tudok rendesen aludni, enni (már fogytam 4 kilót) megdobban a szivem, ha csak meglátom... Hát nálam ezek a tünetek, szerintem ez már szerelem...
2010. szept. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez már inkább csak magán a fogalmon való lovagolás. Sztem ami az elején van, nagyon intenzív érzés, az a fellángolás. Később ez mehet át szerelembe, ami azt jelenti, hogy testileg lelkileg, mindenbe együtt vagytok. Nem tudom rendesen megfogalmazni, de remélem érted amit mondani akarok.
2010. szept. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A tetszés nem vált ki semmi különösebb, furcsább érzelmet. Nah, de a szerelem! Az egészen más. Eddig, amit szerelemnek hittem, mind csak fellángolás volt. A szerelemet most érzem. Mindig rá gondolok, amikor lefekszem, akkor is, vele álmodok, amikor felkelek, akaratlanul is ő az első gondolatom. Hiányzik, megőrülök, mert nincs itt velem. Amikor meglátom, a pulzusom 2-szeresére ugrik, lebénulok, nem tudom, mit csinálok, abszolút megfeledkezek magamról és elkap egy kellemes bizsergés. Amikor találkozom vele, csak ő van. Nem érdekel a külvilág. :) Szerintem ez már szerelem. :)
2010. okt. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hallod akkor vagy szerelmes ha tegyükfel van 1 csaj és vele bezsélgecc közbe arra a bizonyos csajra gondolsz. ha sokat gondolkozol rajta meg stb akor szeretelm...


A tetszés között meg annyi h bárki techet bárkinek a teccés csak annyi h Pl: hú ez jó csaj kifogom meg faszom.. kb.. ennyi

2010. okt. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Várod a percet,amikor újra láthatod.Este úgy fekszel le aludni,hogy Rá gondolsz,és reggel úgy kelsz fel,hogy látni szeretnéd végre.Vágysz a társaságára,érintésére.Hiányzik,ha nincs Veled,és minden alkalmat megragadsz,hogy együtt lehessetek.Megdobogtatja a szíved,és folyamatosan Ő jár a fejedben.Ha csak hozzáérsz,már az is öröm.A bókjai visszhangzanak a fejedben.Bármit is mond,vagy tesz,mindig tökéletesnek,hibátlannak látod.Ez a szerelem.Minden más csak vágy,illúzió,vagy fellángolás.
2010. okt. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Amikor tudod, hogy nem jön, de mégis várod

Amikor tudod, hogy kár volt, mégse bánod,

Amikor érzed, hogy hevesebben dobog a szíved,

Amikor érzed, hogy érte remeg a két kezed,

Amikor várod, hogy eljöjjön a pillanat,

Amikor várod, hogy odaadhasd önmagad,

Amikor vágyod ölelését s csókjait,

Amikor vágyod hangját és szavait,

Amikor néznéd mosolyát és két szemét,

Amikor néznéd, ahogy nyújtja a két kezét,

Amikor nem bírod már, kibuggyannak a szavak,

Amikor nem bírod már türtõztetni magad,

Amikor elhiszed, hogy erre volt szükséged,

Amikor elhiszed, hogy Õ is eleped érted,

Amikor megijedsz, de nem tudsz tenni ellene,

Amikor megijedsz, mert rossz lenne nélküle,

Amikor már aludnál és ébrednél is mellette,

Amikor már Önmagaddal harcolsz ellene,

Amikor rájössz, hogy mit sem ér a józan ész,

Amikor rájössz, hogy miért ne, hisz egyszer élsz,

Amikor világossá válik, hogy ez jó neked,

Amikor világossá válik, hogy megteszed,

Akkor vedd tudomásul, hogy igenis szereted!

2010. okt. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!