Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kell szexin, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell szexin, de nem k*rvásan táncolni?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék menni bulizni,de az a baj,hogy nem tudom,hogyan kell táncolni,úgy hogy szexi legyek,és ne érezzem magam hülyén.Linkelnétek nekem videókat?:)

17/L


2010. szept. 24. 18:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Ugyanmár! Miért kellene szexin táncolni??? Úgy táncolj ahogy a ritmus adja és hogy jól érezd magad! Lóf*sz sem foglalkozik vele, nem fognak kiröhögni.
2010. szept. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2010. szept. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
menj el hastáncot tanulni. olyan elemeket fogsz ott tanulni, amiket bárhol felhasználhatsz. csípőmozgást lesz nagyrészt igazából. én voltam, imádtam és nagyon jó. csak ajánlani tudom. ha nem lennék érettségi évben visszamennék hastáncot tanulni.
2010. szept. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=8slufj1HcFI&feature=related


Én is igy táncolok, csak bele kell jönni :) hajráá, jó bulizást! :)

2010. szept. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
pasiknak is van ilyen video? :D
2010. szept. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
egyszerű video nélkül is CSAK EGY FIUVA TÁNCOLJ!!!
2010. szept. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2010. szept. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!